Жунь Ярослава

Від народження Ярославочка щодня бореться за своє життя. Після виписки з пологового будинку у Ярослави були встановленні страшні діагнози. Через десять місяців після народження дівчинка втратила зір. А нещодавно, до багаточисельних діагнозів додалася ще і вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, яку терміново потрібно закрити за допомогою імпланта (спіралі).

Операція запобіжить збільшенню порожнин серця, які, якщо не закрити, можуть в подальшому призвести до серцевої недостатності. Мета цього проекту – допомогти незаможній родині, зібрати кошти на внутрішньосерцевий імплант (спіраль) 20 000 грн для їхньої єдиної донечки.Лист від мами:

“Народилася наша донечка 21.09.2012 року в Київському пологовому будинку №2. При виписці були встановлені страшні діагнози: родова травма, хронічна двостороння субдуральні гематоми, судорожний синдром. Ми проходили консультації в інституті ПАГ, інституті ендокринології, інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова, АХМАДИТ. За результатами здачі багатьох аналізів був встановлений діагноз – природжений гиперінсулізм. Захворювання украй рідке і як з’ясувалося, досвіду лікування в нашій країні і країнах СНД, новонароджених з таким захворюванням немає…

Жодних прогнозів на повноцінне життя нам не обіцяли, сказали, що потрібно займатися по реабілітації з дитиною. Ми почали заново вчитися жити. Сама їсти Ярославочка відмовлялася, годували через зонд. А у листопаді 2013 року ми пройшли консультацію в Національному інституті сердецево- судинної хірургії ім. Н.М. Амосова, де поставили на додачу діагноз – вроджена вада серця. Лікарі константували, що операція неминуча і артеріальну протоку необхідно закривати. На даний момент наша Ярославушка упевненіше тримає голівку, тягне кулачки до рота, радує нас своєю посмішкою, потихеньку міцніють м’язи, ми навчаємо її перевертатися, нам дозволив ортопед ставити на ніжки, вона стала реагувати на світло, любить слухати музику.

Перед нашою родиною в данний момент стала необхідність зробити Ярославочці дорогу операцію по закриттю артеріальної протоки. Всі доходи нашої сім’ ї спрямованні на лікування дитини – обстеження, ліки, масажі, аналізі і харчування. Ми просимо всіх допомогти нашій біді. Без вашої допомоги нам не впоратись. Ми віримо, що все переможемо. З вашою допомогою зможемо поставити нашу крихітку на ніжки, і вона наздожене однолітків і зростатиме здоровеньким дитям”.

16.04.14 р. у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Н.М. Амосова була успішно проведена операція по закриттю артеріальної протоки у Ярослави Жунь. 18.04.14 р. Ярославу виписали з лікарні зі здоровим серцем. Ми від усього серця бажаємо Ярославочці, щоб вона незабаром з такою ж легкістю впоралася і позбулася всіх своїх хвороб. І більше ніколи не хворіла. А батькам – впевненості в тому, що у їхньої улюбленої Ярославочки буде все чудово, тому що по-іншому просто не може бути. І ми всі обов’язково незабаром зможемо порадіти її успіхам.

Ім’я: Жунь Ярослава Олександрівна, 21.09.2012 р.

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада сердця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці і документація тут.

Треба допомога