Благодійний фонд «Серця Майбутнього» неурядова неприбуткова організація, заснована в листопаді 2012 році лікарями провідних кардіохірургічних клінік міста Києва.

Метою Фонду – є надання допомоги пацієнтам з вродженими вадами серця. Ми лікарі кардіохірурги, більше не можемо залишатись осторонь і дивитись як страждають діти. На сьогодні в Україні щороку народжується біля 4 тисяч дітей з вродженними вадами сердця. Майбутні батьки, дізнавшісь, що в них може народитись дитина з вродженним пороком сердця, бояться народжувати, коли ж ваду діагностовано після народження, не знають що їм робити, та як жити далі. На “щастя” вихід є!

В більшості випадків – це ендоваскулярні втручання, після проведення яких малята повертаються до нормального життя і нічим не відрізняються від своїх однолітків. Але висока вартість обладнання для проведення операції нерідко викликає розпач у батьків, висока вартiсть для переважної більшості українських сімей є нереальною.

До нас на консультації приїздять паціенти зі всієї України, із самих далеких її закутків. Ми , як спеціалісти, заспокоюємо та переконуємо батьків, що порок сердця – це не вирок і дитина зможе жити повноцінним життям, а потім фактично відбираємо надію у більшості пацієнтів, сповіщаючи їм вартість операції. Так, державні програми існують, але на жаль на всіх їх не вистачає, для більшості, довготривалі листи очікування – це марна трата дорогоцінного часу.

Тому ми, кардіохірурги провідних клінік міста Києва, об’єднались та завнували благодійний фонд “Серця Майбутнього”, для того щоб надати шанс на щасливе та здорове дитинство всім малюкам, які потребують нашої допомоги. Адже не даремно говорять: “Чужих дітей не буває!” Сьогодні ви допоможете знедоленим, а завтра допоможуть і Вам!

Щиро розраховуємо на вашу підтримку та милосердя!

Давайте подаруємо нове життя дитячим серцям! Ажде разом ми – сила!

Документи

Статут