Женя Шабловський

Врятували сердечко Жені Шабловському ❤️

Женічка – чарівний хлопчик, всього 2,5 рочки, з Волинської області, міста Володимир-Волинського. Женя народився з множинними вродженими вадами і вже зовсім маленьким пережив чотири операції: герніотомія, виведення колостоми, вивсагітально ано-ректопластика та закриття колостоми. Малеча потребував ще одної операції зі встановлення серцевого імпланту, щоб його сердечко забилось з новою силою, але коштів у батьків Жені не було. Швидкою допомогою стали благодійники платформи Українська Біржа Благодійності 🙏

За лічені дні була зібрана величезна сума майже в 100 000 гривень на купівлю імпланта. Величезну частину коштів з цієї суми передала компанія Multiplex, перерахувавши 80 тисяч гривень ❤️ Решту необхідної суми зібрали 102 благодійника на сайті УББ, за що ми безмежно вдячні!!

Женічка зустрівся з представниками Multiplex перед випискою додому і це була дуже тепла зустріч! Женя ще маленький, може він і не згадає як виглядають люди, які врятували йому життя, але матуся Жені назавжди запам’ятає рятівників свого сина.

Дякуємо всім, хто став частиною порятунку хлопчика!
https://www.ubb.org.ua/uk/project/5706/

Треба допомога