Жаркова Віра

Врятовано сердечко Жаркової Віри ❤
Віра народилася в багатодітній родині, маленький братик дівчинки має інвалідність. Це дуже активна, красива, весела і чуйна дівчинка з добрим серцем. Родина дівчинки дуже спортивна, і Віра завжди шукала себе у різних видах спорту. Останні 2 роки Віра займалася волейболом. У серпні цього року відбувся відбір до волейбольної академії “Прометей” у м. Кам’янському, куди зарахували дівчинку, а рік тому туди вступила її старша сестра.
В академії дуже серйозний підхід до всіх процесів, особливо тих, що стосуються здоров’я та безпеки дітей. Після набору всі діти проходили ретельну медкомісію, після чого з батьками зв’язався головний лікар академії та повідомив, що у Віри виявлено вроджену ваду серця. Тренування довелося тимчасово припинити до з’ясування всіх обставин із кардіохірургом.
У найкоротші терміни родина потрапила на прийом та обстеження до Інституту ім. Амосова. Діагноз Віри підтвердився, їй призначили хірургічне лікування – закриття дефекту міжпередсердної перетинки оклюдером. Для цього родині дівчинки потрібно було придбати серцевий імплант, вартість якого була просто неосяжна для родини.
На допомогу прийшли благодійники платформи dobro.ua ❤ Збирали кошти на імплант всім світом. Величезний внесок в проект було зроблено завдяки нашому постійному благодійнику – Роману Романчуку Roman Romanchuk. Роман вже не перший свій день народження присвячує порятунку дітей з вадами серця. Цей рік не став виключенням. Майже половина суми за сплату серцевого імпланту було зібрано завдяки друзям та знайомим Романа, які зробили йому найкращий подарунок на свято.
Інші благодійні кошти було зібрано завдяки добрим внескам від донорів dobro.ua.
Дякуємо кожному за допомогу, підтримку Віри у важку хвилину.
Тепер дівчинка може і далі займатись професійним спортом і бути здоровою ❤

Треба допомога