Зав’ялова Наталія

На останньому медичному огляді, який Наташа проходила в НІССХ ім. Амосова, лікарі побачили, що за останні два роки у дитини значно збільшилися праві відділи серця, в подальшому це могло призвести до серцевої недостатності. Батькам лікарі порекомендували в найкоротші терміни зробити ендоваскулярне втручання щодо закриття дефекту. Так як дитині вже 11 років, вона перебуває в зоні ризику. Сама операція проводиться безкоштовно, але оклюдер (внутрішньосерцевий імплант), за допомогою якого закривають ваду серця, коштує 44 940 грн.

За допомогою рідних і близьких родина зібрала 10 000 грн, 20 000 грн позичили. Але й цієї суми їм не вистачало на імплант. Більше самостійно зібрати необхідну суму сім’я не мала можливості. Так як офіційної та постійної роботи ні в мами ні у тата немає, родина два роки тому переїхала в м. Бровари. Мама звернулася за допомогою в БФ “Серця Майбутнього”, щоб ми допомогли їм зібрати необхідну суму, а саме 14 940 грн. Мама розповіла, що Наташа до поставленого діагнозу займалася бальними танцями, а в школі баскетболом, коли встановили діагноз – заборонили танцювати і грати (навіть відвідувати уроки фізкультури). Наталочка дуже засмутилася, коли дізналася, що їй не можна займатися улюбленими заняттями. Мама дуже просила нас допомогти, що б мрія її улюбленої дочки здійснилася, і вона могла, як усі дітки танцювати, стрибати, грати в баскетбол і т.п. Ми ж у свою чергу пообіцяли зробити все, що в наших силах, що б допомогти Наташі.

Після успішно проведеної акції “Діти Світу” спільно з компаніями SC Johnson і Watsons, завдяки якій було придбано три внутрісерцевих імпланта і врятовано три людські життя, компанія SC Johnson не змогла залишитися байдужою до дітей з вродженими вадами серця і запропонувала свою допомогу тим сім’ям, які звернулися в БФ “Серця Майбутнього”, щоб допомогти зібрати необхідну суму на придбання окклюдерів (внутрісерцевих імплантів). На той момент у фонді стояло п’ять діток: Софія Мельник – 5 років, Свистун Поліна – 2 роки 7 місяців, Майлатова Наташа – 8 років, Перевозник Яна – 17років, серед яких була і Наташа Зав’ялова – 11 років.

Компанія SC Johnson додала відсутню суму 14 940 грн на придбання імпланта. 13.06.14 БФ “Серця Майбутнього” придбав Наташі окклюдер. 17.06.14 в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця – вторинного дефекту міжпередсердної перетинки у Наташі Зав’ялової. 19.06.14 перед випискою Наталочки, представники SC Johnson та БФ “Серця Майбутнього” провідали дівчинку, поспілкувалися з мамою і переконалися в тому, що Наташа відчуває себе добре і виписуються з лікарні абсолютно здоровою. На знак подяки компанії SC Johnson та БФ “Серця Майбутнього” Наташа подарувала свої малюнки. Завдяки компанії SC Johnson, мрія Наталки та її родини – бути здоровою – здійснилася!

Родина Зав’ялових та БФ “Серця Майбутнього” від усього серця дякує компанії SC Johnson за величезний внесок у здорове майбутнє діток. Спасибі Вам за Вашу чуйність і милосердя, не дивлячись на важку ситуацію в нашій країні, Ви знаходите час і кошти на допомогу нужденним. Бажаємо розвитку і процвітання компанії SC Johnson! Спільні наші серця творять чудеса!

Треба допомога