Єфименко Максим

Лист від мами:

“Я – мама Єфименка Максима Олександровича, і в моєї дитини вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Обстеження проходимо з народження (в 4 місяці після бронхіту почали прослуховуватися шуми в серці). Раз на рік робили УЗД в Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії. Лікарі рекомендували спостерігатися, скарг не було.

Цього року Максимчик пішов у перший клас, навантаження у нього збільшилися, і я почала помічати, що він втомлюється і сильно потіє. Після консультації кардіолога і останнього УЗД нам запропонували зробити операцію, закрити протоку. Таку ваду зараз можна закрити ендоваскулярним методом – за допомогою спіралі (імпланта). Така операція менш травматична для дитини.Але на сьогодні держава, на жаль, не фінансує придбання цих матеріалів для проведення такого роду операцій, і тому спіраль потрібно придбати за власні гроші. Ціна імпланта складає 30 821 грн. Для мене це дуже велика сума. Своїми силами я змогла зібрати тільки 10 000 грн.

Я в розлученні, сина виховую сама. Працюю вчителем у школі в м. Першотравенск Дніпропетровської обл. З моєю малою зарплатою такої суми не назбирати. Тато Максимчика допомагати збирати коштии відмовляється, покластися у цій важкій ситуації нам з сином немає на кого. Максим – добрий, веселий і дуже любить активні ігри, хоче ходити на танці і бокс. А найбільша його мрія – здорове сердечко, бо він знає, як буде здорове сердечко, всі інші мрії він обов’язково здійснить сам!

Ніколи в житті не думала, що буду звертатися з такою проблемою, але у мене немає вибору. Тому і прошу всіх, хто може: допоможіть врятувати Максимчика! Звертаюся до всіх небайдужих: допоможіть зібрати решту суми, подаруйте шанс на довге і щасливе життя моєму єдиному синочку!”.

ПІБ: Єфименко Максим Олександрович, 05.01.2010 р.

Місто: Першотравневськ, Дніпропетровська обл.

Діагноз: вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога