Заболотний Назар

Цьому чудовому, усміхненому хлопчику з проникливим поглядом терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту (оклюдера), оскільки в нього вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока. Мама Назарчика про ваду знала ще з народження хлопчика, але лікарі давали надію, що вада закриється самостійно.

Кожні півроку вона возила Назарчика на обстеження і чекала на диво. Але Назарчик почав дуже часто хворіти простудами, і маму це налякало. Тоді вона повезла Назарчика в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Обстеживши дитину, лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що без оперативного втручання вже не обійтись, і порадили якнайшвидше робити операцію, оскільки ліві відділи серця хлопчика збільшені. Мама Назарчика благає всіх небайдужих людей допомогти їй зібрати кошти на придбання внутрішньосерцевого імпланту, за допомогою якого сердечко малюка буде повністю здоровим. Матері-одиначці самостійно таких коштів не зібрати і за все життя!Лист від мами:
“Я – мама Заболотного Назарчика, який народився 13 липня 2014 року в с. Рогізна Вінницької обл.. Я зі своїми дітьми проживаю у селі біля матері. Зараз я перебуваю у відпустці у зв’язку з потребою доглядати за дитиною. Я – мати-одиначка. Перша дитина народилася, коли я була в шлюбі, але так склалося, що з чоловіком ми розійшлися.

Моєму синочку Назарчику 2,7 роки. Одразу після народження в нього виявили шум у серці, тоді нас направили у Вінницьку дитячу обласну лікарню на консультацію до кардіолога. При обстеженні нам поставили діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 1,5 роки ми обстежувалися у кардіолога, лікарі давали надію на те, що артеріальна протока ще може закритися без хірургічного втручання. Але, на жаль, диво не сталось. Тоді нам порадили поїхати в інститут Амосова на консультацію, проте там наш діагноз підтвердили та сказали, що потрібна операція на серці, яку проводять без хірургічного втручання. Бо різати дитину я категарично не хочу.

Але дізнавшись, скільки коштує імплант, я остаточно втратила надію, що зможу допомогти своєму улюбленому синочку, тому що таких коштів мені самостийно ніколи не зібрати. Дохід в мене невеликий: 2,5тисячі, нам також допомагає бабуся-пенсіонерка. Операцію потрібно робити терміново, затягувати з лікуванням не можна, бо це може призвести до непередбачуваних змін в судинах легенів та до збільшення навантажень на серце, особливо на лівий шлуночок, який вже збільшився.

Назарчик почав дуже сильно хворіти простудами, хлопчик стає кволим і дуже швидко втомлюється. Я звертаюся з проханням до всіх не байдужих людей: допоможіть моєму синочку стати здоровим!

З надією на вашу допомогу
мама Назарчика”.

ПІБ: Заболотний Назар Анатолійович, 13.07.2013 р.

Місто: с. Рогізна, Вінницька обл.

Діагноз: вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога