Врятоване сердечко Курея Богдана

Богданчик – дуже щирий, добрий та чуйний хлопчик. Він обожнює тварин, любить займатися спортом, зокрема захоплюється футболом. З народження Богдан ніколи не скаржився на біль у серці, ріс звичайним хлопчиком. Нещодавно, після чергового тренування з футболу, Богдан відчув різкий біль в області серця. Батьки одразу звернулися до кардіолога, який виявив дуже страшний діагноз – вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Отвір у серці становить 2,9 мм. Хлопчикові терміново потрібно було робити операцію з усунення вади за допомогою серцевого імпланта.

Батьки Богдана, окрім нього, виховують ще сестричку, яка навчається в коледжі. Коштів родини вистачає тільки на звичайне життя. Назбирати величезну суму на імплант в умовах війни немає часу та можливості. Попереду ще й опалювальний сезон, і родина ледве знаходить гроші на утримання побуту та двох дітей. А операцію не можна відкладати.

На допомогу прийшли благодійники платформи dobro.ua ❤ 197 благодійних пожертв на проект Богдана, зробили можливим проведення операції.
Дякуємо кожному, хто підтримував проект Богдана! Завдяки вам сердечко його здорове!

Треба допомога