Віленська Ксенія

П’ятирічний Ксюші терміново потрібна допомога. Вона народилась здоровою дівчинкою, але коли їй виповнився місяць, вона опинилась в лікарні з діагнозом “жовтянка”. Саме там, у відділені патології новонароджених, лікар прослухав шум в сердечку дівчинки і відправив її на УЗД. Після обстеження батьки почули діагноз: вроджена вада серця, дівчинку відправили в НІССХ ім. Амосова. Тут Оксана стоїть на обліку до теперішнього часу.

Родина дуже сподівалась, що згодом вада закриється самостійно і дівчинці не прийдеться робити відкриту операцію. Адже Ксюша постійно хворіє на простудні, вірусні хвороби, аденоїди 1 і 2 ступеню, порушення в роботі ШКТ (дитина знаходиться на постійній особливій дієті). Оксанка дуже погано набирає вагу та дуже худенька, у свої п’ять із половиною рочків важить лише 14 кг. За рекомендацією педіатра, дитина не відвідує дитячі колективи (дитячий садок).
На останньому обстежені в Інституті Амосова лікарі побачили, що вада збільшується, а також збільшується і правий відділ серця. У зв’язку з цим лікарі рекомендують якомога швидше зробити ендоваскулярне втручання і закрити ваду назавжди. В родині Веленських працює тільки тато, оскільки мама змушена знаходитись вдома і доглядати за дитиною.

За весь час родина змогла зібрати лише 27 000 грн, а от решту суми без допомоги небайдужих людей їм не зібрати.На УББ ми плануємо зібрати решту суми. Попри те, що дівчинка дуже часто хворіє, вона росте красунечкою і розумничкою. Ксюша вміє рахувати, читати та складати приклади. Оксанка мріє бути здоровою і наступного року піти до школи! Давайте допоможемо маленькій дівчинці мати здорове сердечко!

ПІБ: Віленська Ксенія Олександрівна, 01.03.2013 р.

Місто: Тростянець, Сумська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога