Віка Толмачова

Маленька Вікуся Толмачова потребує нашої з вами допомоги. У дівчинки, якій тільки виповнилось 2 рочки, вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. Вікусі потрібно зробити операцію з виправлення вади за допомогою сучасної ендовоскулярної операції, яка робиться в інституті Амосова безкоштовно. Але для її проведення необхідно придбати серцевий імплант. Коштує він надзвичайно дорого і у батьків Вікусі просто немає на нього коштів. Саме тому звертаємось до всіх за допомогою врятувати сердечко маленькій Вікусі!

Вікуся народилась 11 січня 2018 року передчасно. Проблеми почались ще з пологового будинку, коли лікарі помітили проблему з очима. Цю проблему майже виправили, але біда не оминула їх дім. При обстеженні лікарі помітили у маленької дві вади серця: дефект міжпередсердної перетинки і помірний стеноз легеневої артерії. Якщо першу треба терміново виправити, то з другою можна жити і постійно спостерігати.

Родина Вікусі багатодітна. У неї є сестричка 11 років, яка має інвалідність і потребує постійного догляду, реабілітацій. Ще є братик, якому 8 рочків, звичайний товариський школяр, який допомагає мамі у всьому у господарстві. Батько захищає Україну в АТО, а матуся доглядає трьох діток. Живуть вони у Донецькій області, місто Бахмут, куди переїхали на орендовану квартиру. Життя цієї родини дуже важке, адже батько заробляє дуже мало коштів і їх не вистачає навіть для повноцінного життя. Не кажучи вже про постійне лікування для старшої донечки та потребу врятувати сердечко найменшій.

Зібрати кошти на купівлю оклюдера у родини просто немає змогу. Саме тому вони звернулись за допомогою до всіх небайдужих. Вкрай необхідно швидко зібрати кошти і привезти малечу на операцію до Києва, де найкращі лікарі зроблять професійну операцію і врятують її життя.

 

До збору коштів приєднався ресторан Panna Pasticceria, який створив благодійну акцію «Врятуй сердечко», мета якої зібрати кошти на проєкт допомоги Вікусі.

Данна активність дає можливість кожному, хто відчуває у собі потребу та має змогу допомогти – робити добро.

70% від продажу благодійного десерту, який розробив 9-річний Андрій Журжій -Dolce Bacio, будуть направлені на цей благодійний проект.

Давайте разом рятувати дитячі життя!

Треба допомога