Вацанюк Даня

4-річний Дaнилко потребував термінової операції зі встановлення внутресердечного імпланта (спіралі), бо у нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Так само хлопчик має інвалідність з дитинства, у Данила синдром Дауна та дисплазія тазостегнових суглобів. Данилко не стоїть і не ходить. Хлопчику необхідно робити дуже складну операцію на ніжках, але без здорового сердечка лікарі за операцію не беруться. Внутрішньосерцевий імплант (спіраль), який так терміново необхідний був хлопчикові, коштував 37 000 грн.

Але для багатодітної родини це непідйомна сума. Сім’я Вацанюк не в змозі була придбати внутрішньосерцевий імплант, тому звернулася за допомогою в БФ “Серця Майбутнього”, який допомагає діткам з вродженими вадами сердца. Оскільки Данилку потрібна була термінова операція, ми вирішили не зволікати і одразу попросили про допомогу в УББ у зборі коштів на внутрішньосерцевий імплант, щоб разом допомогти Данилу Вацанюку.

Проект стартував 16.06.15 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяло участь 136 донора, але, на жаль, необхідна сума на придбання імпланта не збиралась, а терміни, в які лікарі рекомендували робити операцію, ставали все ближче, і тоді ми звернулися в УББ за допомогою і попросили, щоб вони профінансували проект з скарбнички “Здоров’я”. Величезне спасибі УББ за те, що не відмовили нам і 27.07.15 внесли необхідну суму.

30.07.2015 в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта Данилу Вацанюку. Завдяки проведеному втручанню 1.08.2015 р. дитина була виписана з клініки зі здоровим сердечком. Ми дуже раді за Данилка, що завдяки спільним нашим зусиллям сердечко Дані – здорове! І ми сподіваємося, що незабаром хлопчикові зроблять успішно операцію на ніжках, і він зможе самостійно ходити.

Від щирого серця дякуємо усій команді УББ за допомогу у зборі коштів для проекту “Врятуйте сердечко Данилу Вацанюку”. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і невичерпне милосердя! А також висловлюємо величезну подяку всім донорам за допомогу і небайдужість до доль інших людей. Адже правду кажуть, що спільні наші серця – творять чудеса!

ПІБ: Вацанюк Данило Васильович, 05.01.2011 р.

Місто: Вінницька область

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога