Варчук Ілля

Погляньте на цього усміхеного малюка! Дивлячись на нього, хочеться посміхатись і жити. Але, на жаль, цей малюк потребує нашої з вами термінової допомоги. Це – Іллюшка, йому три рочки, від народження у хлопчика виявили ВВС – дефект міжпередсердної перетинки. Три роки батьки чекали на диво, що вада закриється самостійно, але з кожним обстеженням дефект ставав усе більшим. Тепер Іллюші потрібна термінова операція із його закриття.

Родина Іллі живе в селі, мама не працює, доглядає за сином (хлопчик дуже часто хворіє ГРВІ, тому його не беруть в садочок), а тато отримує мінімальну зарплату. Самостійно, з допомогою близьких та знайомих, родині вдалося зібрати 30 000 грн, а от решту – 59 880 грн – без допомоги небайдужих людей їм не зібрати. Давайте разом врятуємо сердечко цього чудового малюка!

Лист від мами:
“Ілля народився 3 березня 2014 року. Одразу після виписки з пологового будинку нас із сином направили у Вінницьку обласну лікарню. Під час повного обстеження дитини йому встановили діагноз: вроджений дефект міжпередсердної перетинки. Одразу ми були під наглядом обласного дитячого кардіолога, а коли Іллі було 7 місяців, нас направили з Вінницької обласної лікарні в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Там наш діагноз підтвердили і сказали трішки зачекати, бо можливо дефект затягнеться. Проте за весь час, який ми спостерігалися в Інституті, змін на краще в Іллюшки не було, дефект збільшився. Тоді лікар порадив приїхати через рік, мовляв, може, тоді ситуація покращиться.

15 березня, коли Іллюші виповнилося повних три рочки, ми пройшли ехокардіографічне обстеження. Діагноз, який нам встановили: вроджений дефект міжпередсердної перетинки АСД 2, діаметром 0,5 см. Лікарі сказали, потрібне хірургічне втручання: ендоваскулярне закриття дефекту за допомогою оклюдера. Операцію в Інституті Амосова проводять безкоштовно, але придбати внутрішньосерцевий імплант, котрий коштує майже 90 000 грн, ми маємо самостійно. Для нас це дуже великі гроші. Я не працюю, Іллюшка часто хворіє, чоловік працює і отримує мінімальну зарплату, до того ж сплачує аліменти! Ми просимо допомоги у всіх милосердних і небайдужих людей! Допоможіть, подаруйте надію на те, що наша дитина буде здоровою!”.

ПІБ: Варчук Ілля Ярославович, 03.03.2014 р.

Місто: с. Лука-Мелешківська, Вінницька обл.

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога