Українська Біржа Благодійності

Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – це перша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благодійності. Ми надаємо універсальний сервіс для Благодійників та для тих, кому потрібна допомога.

Тут кожна людина, кожна компанія чи організація може знайти та підтримати благодійний Проект за власним вибором. І зробити це у найлегший і найзручніший для себе спосіб.
Тут кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена лише за прямим призначенням. За кожну витрачену гривню кожен Благодійник отримає повний звіт. І, звісно, щирі слова подяки від тих, чиє життя стало кращим завдяки вашим пожертвам.

Разом ми змінюємо світ і створюємо можливості. Можливість об’єднати багатьох людей навколо проблем, які ми здатні вирішити спільно. Можливість допомогти тим, хто потребує допомоги. Можливість особисто перевірити, як і на що витрачаються благодійні гроші. Зрештою, можливість для кожного зробити наш світ добрішим і кращим.

Наша мета – створити, підтримувати та розвивати ефективну платформу взаємодії між Донорами, громадськими організаціями (Операторами допомоги) та отримувачами допомоги, укріплюючи таким чином неприбутковий сектор та благодійність в Україні.

Наш благодійний фонд є партнером Української Біржі Благодійності та разом з благодійниками УББ нам вдалось врятувати вже більше 150 діток з вродженою вадою серця, завдяки адресним проектам допомоги

Всі проекти можна подивитись за цим посиланням: https://ubb.org.ua/uk/operator/82/.

Дякуємо, що допомагаєте рятувати життя дітей!

Треба допомога