Тронь Аделіна

Аделінці ще немає 2 років, а їй уже терміново необхідна операція зі встановлення оклюдера, бо у неї вроджена вада серця. Дівчинка вже дуже багато перенесла: важкі пологи, 6 разів хворіла на застуду з температурою до 39, яка важко збивалася. Одного разу Аделіна захворіла гнійною ангіною з температура під 40, протягом 5-ти днів лікар антибіотиками не міг збити її нижче 38 градусів. Було назначене додаткове обстеження серця і нирок. Так в Аделіни і виявили ваду серця.

У Аделінки вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, відкрите овальне вікно. Прочитавши всю інформацію про захворювання і поспілкувавшись із батьками, діти яких уже подолали цю проблему, родина Тронь приїхала до Києва у НІССХ ім. Амосова. Пройшовши ретельне обстеження, лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, на жаль, без оперативного втручання вада самостійно вже не закриється, а буде тільки збільшуватися. Це в подальшому може призвести до серцевої недостатності в Аделінки.

Сама операція безкоштовна, але ціна серцевого імпланта шокувала молоду родину Тронь. Усі заощадження, які в них були – це 10 000 грн. А от 27 000 грн їм ніяк не зібрати самостійно. Аделінці необхідний оклюдер, за допомогою якого сердечко дівчинки буде повністю здоровим. Продати родині нічого, оскільки своєї власності не мають, орендують квартиру в м. Кривий Ріг. Тато отримує мінімальну з/п. Мама отримує державну допомогу 860 грн на місяць, зараз у декретній відпустці. Бабусі та дідусі допомогти також не можуть, вони проживають у селі, живуть тільки з городу, а тато дівчинки – із багатодітної малозабезпеченої родини.

Аделінка, наче маленький моторчик, постійно кудись біжить, любить танцювати, починає говорити свої перші слова, цілує людей, які їй подобаються… Дуже страшно стає, коли це маленьке диво зупиняється посеред гри і з втомленим виразом очей відпочиває.
Родина просить про допомогу: “Будь ласка, допоможіть врятувати нашу донечку, адже вона – єдиний сенс нашого життя, і ми благаємо про допомогу! Ситуація змушує звертатися до всіх небайдужих людей з надією на те, що добро ваших сердець допоможе битися маленькому серденьку нашої Аделінки!”.

Давайте разом допоможемо Аделінці мати здорове серденько!

ПІБ: Тронь Аделіна Феліксівна, 04.03.2014 р.

Місто: Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога