Ткаченко Михайлик

У 10-ти річного Михайлика вроджена вада серця – коарктація аорти, яку виявили зовсім випадково в серпні 2015 року. Одного дня хлопцю раптово стало погано, у нього запаморочилась голова і пішла кров носом. Коли мама поміряла тиск дитині, то подумала, що тонометр вийшов із ладу: тиск у Мишка підскочив аж до 150/100. І цей тиск навіть пігулки та укол не змогли знизити.

Терміново поїхали в обласну лікарню, де після ретельного обстеження Мишкові поставили діагноз, який, на жаль, підтвердився і в Києві в НІССХ ім. Амосова. Хлопцю необхідно терміново встановити серцевий імплант (стент), за допомогою якого розшириться звуження в аорті, що призведе до нормалізації тиску та фізіологічної роботи серця. Якщо вчасно не встановити йому внутрішньосерцевий імплант, надвисокий тиск в судинах головного мозку може в будь-який момент призвести до інсульту.

Лист від мами:

“Доброго дня, добрі серця! Я– Мар’яна, мама Михайлика. Ми жили до цієї осені так само, як більшість людей. У чомусь відмовляли собі, щось дозволяли. Чоловік працював на спиртзаводі вагарем, але завод за незрозумілих причин зупинився, і він зараз залишився без роботи. Я їздила в Київ на підробітки, доглядала за хворими людьми. Прогодувати родину – рятує домашнє господарство, город. У нашому маленькому селищі роботи немає, переїхати куди-небудь теж складно – на це потрібні кошти.

Але все терпимо, навіть заборгованість по кредиту у валюті і відсутність власного будинку, якщо всі в родині здорові та живі! Але ми отримали чергове випробування. У нас два прекрасних сина, 8 і 10 років. І ось “одного чудового ранку”, в серпні, якраз перед самою школою після літніх каникул у старшої дитини пішла носом кров. Зазвичай усі грішать на ламкість судин, але я чомусь вирішила виміряти тиск. І яким було моє здивування, коли я побачила цифри 150/100. Я подумала що зламався тонометр, зібрала сина, і ми пішли в медпункт. Все підтвердилося, укол не знизив тиск. Ми поїхали в район, нас направили в область, кардіолог після ЕХО поставила діагноз – коарктація аорти. Направила нас до Києва для обстеження та підтвердження. В інституті Амосова все підтвердилося.

Тепер ми просимо допомоги небайдужих людей, оскільки сума для нашої сім’ї просто величезна. Люди, будь ласка, відгукніться, допоможіть хто чим може! Зволікати не можна, у сина постійно високий тиск. Навіть у думках не можу допустити, щоб він пережив інсульт у 10 років. Усім велике дякую, міцного здоров’я і всіх благ!”.

Родина самотужки зібрала 6 000 грн. Але, на жаль, без Вашої допомоги їм не знайти необхідної суми. Давайте разом допоможемо вилікувати сердечко Михайлика!

ПІБ: Ткаченко Михайло Олегович, 08.08.2005 р.

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога