Тарабанов Кирило

Врятовано сердечко Тарабанова Кирила ❤
Кирило – дуже бажана та довгоочікувана дитина. Коли він був ще у животику матері, батькам довелося переїхати з Луганська у зв’язку з початком бойових дій на Донбасі до бабусі в село в Біловодському районі, Луганської області. Та попри усі вибухи військових дій, які чули батьки, хлопчик народився здоровим і був завжди дуже активним і спортивним. Кирило любить займатися на спортмайданчику, їздити на велосипеді та самокаті, бігати з дітками. Але сердечко, яке захворіло, забрало у дитини можливість займатись спортом.
Діагноз у Кирила був важкий – аневризма та дефект міжпередсердної перетинки. Через хворе серце у хлопчика почались неврологічні проблеми. Операцію треба було робити терміново. Але у батьків не було коштів, щоб самостійно придбати серцевий імплант.
На допомогу прийшли наші постійні благодійники – компанія Компанія Макош ❤ Перерахована допомога дозволила оплатити імплант і лікарі інституту Амосова зробили операцію по виправленню вади.
Тепер у Кирила є всі шанси займатись спортом та чудово себе почувати.
В такі миті розуміємо, що без таких добрих компаній як Компанія Макош, у багатьох дітей не було б можливості мати здорове серце. Дякуємо, що рятуєте життя ❤ Дякуємо за допомогу!
Кирило з матусею та лікарем кардіохірургом Ігорем Дітковським передають привіти благодійникам ❤

Треба допомога