Сушко Владислава

В жовтні минулого року ми розповідали вам історію про допомогу від відомого німецького юриста і мецената Franz Thomas Pfeifer та його дружини Марини Савич. Ця чудова подружня пара з Німеччини подарували інституту Амосова дороге устаткування для лікування вроджених вад серця нашим маленьким пацієнтам і забезпечили 2-ох маленьких красунь імплантами по усуненню вроджених вад серця.

На цей раз подружжя вирішили не стояти на місці і почали ще шукати шляхи допомоги нашим діткам. Марина влаштувала у Німеччині благодійну вечерю з аукціоном, завдяки якій було зібрано 1 270 Євро – 38 000 грн! Ці благодійні кошти допомогли врятувати сердечко Сушко Владиславочки з міста Києва, якій терміново була потрібна операція з лікування вродженої вади серця – відкрита артеріальна протока. Крихітці майже 3 рочки і тепер цей страшний діагноз вже в минулому і ми віримо, що на малечу чекає чудове майбутнє!

Дякуємо нашим постійним помічникам, благодійникам та просто чудовим людям – Томасу та Марині за все добро, яке ви робите навіть на такій великій відстані! Дякуємо за ці здорові сердечка та підтримку!

Нехай все ваше добро повертається сторицею!

Треба допомога