Support little hearts by YBS International

Друзі, щасливі з вами поділитись прекрасною новиною. Серед наших благодійників зʼявилась чудова компанія YBS International, які на постійній основі підтримують дитячі серця, а отже підтримують наше майбутнє.

В цій благодійній акції ми будемо ділитися історіями дітей, який врятували наші добродії. Першою дитиною, якій врятували сердечко в інституті Амосова завдяки благодійному внеску компанії на платформі dobro.ua стала маленька Софійка Бевзюк. Зараз їй трішки більше ніж півтора року. Коли їй було чотири місяці, її тато пішов на війну захищати родину і Україну і відтоді за тим, як росте донечка, спостерігає здебільшого онлайн та під час нечастих зустрічей. У Софійки вроджена вада серцевої протоки. Вчора, завдяки компанії YBS International, їй врятували сердечко ❤️
Ми дякуємо небайдужому бізнесу, що незважаючи на складні економічні часи та виклики, ви простягаєте руку допомоги маленьким українцям ❤️
Друга дитина, якій врятували життя – Мигдалович Максим.

Максиму дев’ять років. Народився він здоровою дитиною. І тільки у 2022 році, коли хлопчик проходив обстеження для занять спортом, лікарі почули шуми в серці та відправили до профільних спеціалістів на обстеження. Кардіологи підтвердили діагноз – вроджена вада серця, вторинний дефект міжпредсердної перетинки. Потрібна була операція.

Хлопчик мріяв про настільний теніс, але вада могла б завадити йому в тренуваннях. З початком війни мама Максима втратила роботу і родина з двома дітьми живе тільки на зарплату батька – викладача у коледжі. Тож дозволити собі придбання серцевого імпланту вони були не в змозі.
29 червня 2023 завдяки благодійному внеску на платформі dobro.ua від компанії YBS International Максиму зробили операцію по встановленню серцевого імпланту.
Врятовано сердечко Ізвекової Аделіни ❤️
Аделіна народилась в Бахмуті. Коли їй було три місяці лікарі виявили серцеву ваду, але дитині не можна було робити операцію, оскільки вона не набирала необхідної ваги. Коли Аделіні виповнився рік, сім’я була вимушена тікати від обстрілів російських окупантів з рідного міста. Зараз родина, яка складається з Аделіни, її мами та її прабабусі, мешкає в Одесі в орендованій квартирі.
13 липня 2023 завдяки благодійному внеску від компанії YBS International Аделіні зробили операцію по встановленню серцевого імпланту і зараз Аделіна почувається чудово ❤️
Дякуємо нашим рятівникам за допомогу!
Юля народилася і виросла в Черкаській області. Дівчинка вчиться на відмінно, любить спорт і грати в пейнтбол. Однак жити повним життям їй не давала вроджена вада серця.
21 серпня 2023 року завдяки благодійному внеску від компанії YBS International Юлі зробили операцію по встановленню серцевого імпланту в інституті Амосова ❤️
Зараз Юля почувається чудово, лікарі продовжують спостерігати за її станом та готують до виписки у найближчі дні.
Дякуємо нашим рятівникам за допомогу!
Це вже четверта врятована дитина на благодійні внески від YBS International!

YBS International врятували вже шість дітей з вродженими вадами серця ❤️

На минулому тижні успішно пройшли операції у Шкодіної Софії, 2019 р.н. та Лещук Христини, 2021 р.н. ❤️

Серцеву ваду у Софійки виявили у чотирьохрічному віці. До того ні скарг, ні симптомів у дитини не було. Лікарі Вінницької обласної дитячої лікарні поставили діагноз – відкрита артеріальна протока.

В пологовому будинку лікарі і медсестри називали Христинку «наша Снігуронька», бо вона народилась 1 січня. Дівчинка росла здоровою, але коли їй було три місяці під час планового обстеження лікарі виявили шуми у серці. Щодо операції, лікарі запропонували почекати, доки дитині не виповниться рік. Однак, коли родина приїхала на обстеження 28 січня 2022 року, дива не сталося і артеріальна протока не закрилась. А далі війна, евакуація вагітної мами разом з Христинкою на Західну Україну. Зараз родина повернулася додому в місто Васильків. Мама доглядає двох дівчаток, тато – військовий, сім’я винаймає квартиру. Необхідність проведення операції для Христини тільки збільшилась.

Завдяки благодійному внеску від компанії YBS International лікарі інституту Амосова провели операції по встановленню серцевих імплантів двом дівчатам і зараз вони почуваються чудово!

Дякуємо нашим чудовим благодійникам за нескінченну підтримку та допомогу!

Треба допомога