Support little hearts by YBS International

Друзі, щасливі з вами поділитись прекрасною новиною. Серед наших благодійників зʼявилась чудова компанія YBS International, які на постійній основі підтримують дитячі серця, а отже підтримують наше майбутнє.

В цій благодійній акції ми будемо ділитися історіями дітей, який врятували наші добродії. Першою дитиною, якій врятували сердечко в інституті Амосова завдяки благодійному внеску компанії на платформі dobro.ua стала маленька Софійка Бевзюк. Зараз їй трішки більше ніж півтора року. Коли їй було чотири місяці, її тато пішов на війну захищати родину і Україну і відтоді за тим, як росте донечка, спостерігає здебільшого онлайн та під час нечастих зустрічей. У Софійки вроджена вада серцевої протоки. Вчора, завдяки компанії YBS International, їй врятували сердечко ❤️
Ми дякуємо небайдужому бізнесу, що незважаючи на складні економічні часи та виклики, ви простягаєте руку допомоги маленьким українцям ❤️
Друга дитина, якій врятували життя – Мигдалович Максим.

Максиму дев’ять років. Народився він здоровою дитиною. І тільки у 2022 році, коли хлопчик проходив обстеження для занять спортом, лікарі почули шуми в серці та відправили до профільних спеціалістів на обстеження. Кардіологи підтвердили діагноз – вроджена вада серця, вторинний дефект міжпредсердної перетинки. Потрібна була операція.

Хлопчик мріяв про настільний теніс, але вада могла б завадити йому в тренуваннях. З початком війни мама Максима втратила роботу і родина з двома дітьми живе тільки на зарплату батька – викладача у коледжі. Тож дозволити собі придбання серцевого імпланту вони були не в змозі.
29 червня 2023 завдяки благодійному внеску на платформі dobro.ua від компанії YBS International Максиму зробили операцію по встановленню серцевого імпланту.
Врятовано сердечко Ізвекової Аделіни ❤️
Аделіна народилась в Бахмуті. Коли їй було три місяці лікарі виявили серцеву ваду, але дитині не можна було робити операцію, оскільки вона не набирала необхідної ваги. Коли Аделіні виповнився рік, сім’я була вимушена тікати від обстрілів російських окупантів з рідного міста. Зараз родина, яка складається з Аделіни, її мами та її прабабусі, мешкає в Одесі в орендованій квартирі.
13 липня 2023 завдяки благодійному внеску від компанії YBS International Аделіні зробили операцію по встановленню серцевого імпланту і зараз Аделіна почувається чудово ❤️
Дякуємо нашим рятівникам за допомогу!
Юля народилася і виросла в Черкаській області. Дівчинка вчиться на відмінно, любить спорт і грати в пейнтбол. Однак жити повним життям їй не давала вроджена вада серця.
21 серпня 2023 року завдяки благодійному внеску від компанії YBS International Юлі зробили операцію по встановленню серцевого імпланту в інституті Амосова ❤️
Зараз Юля почувається чудово, лікарі продовжують спостерігати за її станом та готують до виписки у найближчі дні.
Дякуємо нашим рятівникам за допомогу!
Це вже четверта врятована дитина на благодійні внески від YBS International!

YBS International врятували вже шість дітей з вродженими вадами серця ❤️

На минулому тижні успішно пройшли операції у Шкодіної Софії, 2019 р.н. та Лещук Христини, 2021 р.н. ❤️

Серцеву ваду у Софійки виявили у чотирьохрічному віці. До того ні скарг, ні симптомів у дитини не було. Лікарі Вінницької обласної дитячої лікарні поставили діагноз – відкрита артеріальна протока.

В пологовому будинку лікарі і медсестри називали Христинку «наша Снігуронька», бо вона народилась 1 січня. Дівчинка росла здоровою, але коли їй було три місяці під час планового обстеження лікарі виявили шуми у серці. Щодо операції, лікарі запропонували почекати, доки дитині не виповниться рік. Однак, коли родина приїхала на обстеження 28 січня 2022 року, дива не сталося і артеріальна протока не закрилась. А далі війна, евакуація вагітної мами разом з Христинкою на Західну Україну. Зараз родина повернулася додому в місто Васильків. Мама доглядає двох дівчаток, тато – військовий, сім’я винаймає квартиру. Необхідність проведення операції для Христини тільки збільшилась.

Завдяки благодійному внеску від компанії YBS International лікарі інституту Амосова провели операції по встановленню серцевих імплантів двом дівчатам і зараз вони почуваються чудово!

Дякуємо нашим чудовим благодійникам за нескінченну підтримку та допомогу!

YBS International продовжують рятувати дитячі серця ❤️ Вже 9 маленьких пацієнтів інституту Амосова отримали шанс на щасливе дитинство!
Хочемо познайомити вас з трьома дітьми, які нещодавно були прооперовані лікарями:
1. Цепілова Софія, 2009 р.н. Вперше в серці Софійки педіатр почув шуми, коли дівчинці було лише півроку. В три роки Софії виявили відкриту артеріальну протоку. З того часу дівчинка знаходилась під постійним наглядом у лікарів, які контролювали та перевіряли її серце.
Дівчинка народилася та жила у Бердянську, поки не почалася війна. З початком війни Софійка разом з мамою та маленьким братиком переїхала до Києва. В Національному інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова після обстеження лікарі встановили, що Софії необхідно проводити операцію на серці.
2. Скрипаль Павло, 2013 р.н. Ще змалечку він часто хворів. Коли хлопчику було три роки лікар, прослуховуючи дихання, порадив зробити УЗД серця. Після додаткового обстеження в інституту серця імені Амосова лікарі підтвердили діагноз – відкрита артеріальна протока. Павло з 6 років мріє стати професійним футболістом, тому на тему футболу може розмовляти годинами. Він не пропускає жодного матчу і є фанатом багатьох футбольних клубів та відомих футболістів.
3. Захарусь Максим, 2006 р.н. народився з вродженою вадою серця. І це створювало серйозні труднощі для нього впродовж всього життя. Хлопчик завжди хотів займатися спортом та бути на рівні зі своїми однолітками у фізичних навантаженнях. Попри все, йому це не вдавалося через важку задишку та погане самопочуття. Перехворівши на COVID-19, загальний стан дитини ще більше погіршився. Серцева недостатність стала наростати. Максим постійно почувався погано, почав швидко стомлюватися, виникли порушення сну та запаморочення, з’явилися набряки. До всього Максим має інвалідність. Хлопець потребував ендоваскулярної операції, але фінансові обмеження родини не дозволяли придбати серцевий імплант.
Допомога кампанії YBS International стала неоціненною для родин та дозволила придбати серцеві імпланти для проведення ендоваскулярних операцій ❤️ Ми дякуємо нашим благодійникам, що не зважаючи на важкі часи, допомога та порятунок дитячих життів не зупиняється ❤️
Врятовані сердечка Ніколаєнко Валерії та Будко Валерії❤️
YBS International продовжують рятувати дитячі серця. Вже 11 маленьких пацієнтів інституту Амосова отримали шанс на щасливе дитинство!
Шуми в серці Валерії виявили коли дівчинці було 1,5 року. Далі була консультація в інституті ім. Амосова, де лікарі поставили діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Зараз дівчинці 6 років і весь цей час вона стоїть на обліку та спостерігається у лікаря – кардіолога. Лікарі мали надію що артеріальна протока з віком може закритися самостійно, але на жаль цього не сталося. Весь час дитина часто хворіє на простудні захворювання, дуже швидко втомлюється. Влітку важко переносить спеку.
На останньому прийомі у лікаря, батькам повідомили, що потрібно ставити імплантат як найшвидше, оскільки наслідки можуть привести до непередбачених змін. Тато дівчинки був мобілізований у військову частину, де по теперішній час проходить службу. Дівчинка зараз живе з мамою та бабусею. Бабуся – пенсіонерка, переїхала з Лиману Донецької області, бо залишилась без будинку. Вона інвалід 3 групи і постійно потребує ліків, які не в змозі купити на свою пенсію.
Валерії Будко на момент операції не було і рочка. Діагноз дівчинці встановили в пологовому будинку – відкрита артеріальна протока та вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Батьки мали надію, що отвір закриється протягом року. Але під час обстеження в Національного інституту серцево-судинної хірургії М.М. Амосова лікарі повідомили, що дівчинці потрібно проводити операцію.Самостійно зібрати кошти на придбання оклюдера родина не мала змогу.
На допомогу прийшла компанія YBS International та врятувала життя дітей! Дякуємо вам за все добро, що ви робите!

В лютому врятовані сердечка ще двох підопічних нашого благодійного фонду:

Федюшко Олександри, 2022 р.н.
Беднарчик Роберта, 2013 р.н.

Олександрі зараз півтора року. Це жвава та енергійна дівчинка, яка здатна радіти кожному моменту життя. Але Олександра мала діагноз – вада серця, відкрита аортальна протока, який встановили лікарі ще в пологовому будинку. Протягом року дівчинка постійно відвідувала лікарні  та проходила  обстеження. Лікарі сподівалися, що протока закриється самостійно. Але на жаль цього не сталося й Олександра потребувала проведення ендоваскулярної операції.

Роберт народився здоровою дитиною. Ріс активним хлопчиком. Ніяких симптомів на порушення в роботі серця не було. Але все змінилося після того, як на очах хлопця помер батько від розриву аорти аневризма. Після пережитого у хлопчика почалася задишка, прискорення серцебиття, слабкість. За 2 місяці Роберт швидко набрав зайву вагу. Мама зверталася до терапевта, невропатолога, кардіолога або допомогти сину. Нарешті причина була виявлена, у Роберта  діагностували відкриту артеріальну протоку. Операція хлопчику потрібна була терміново. Самостійно придбати оклюдер мама не мала можливості, тому звернулася за допомогою.

Операції цим двом діткам провели професіонали – кардіохірурги з інституту Амосова, а кошти на придбання серцевих імплантів були надані нашим вже постійним спонсором – компанії YBS International.

Дякуємо, що рятуєте дитячі серця!

YBS International врятували ще дві дитини з вродженої вади серця ❤️
Дмитренко Анна, 2017 р.н. мама вроджену ваду серця – відкрита артеріальна протока, розмір отвору – 2,9 мм.
Дівчинка дуже допитлива, старанна, гарно вчиться та має багато друзів. Але через хворобу швидко втомлювалась, відчувала слабкість та скаржилась на головні болі.
Поросюк Вікторії, 2020 р.н. встановили діагноз відкрита артеріальна протока у 5 місяців. Лікар порадив почекати поки дівчинці виповниться рік. Була ймовірність та надія, що вада закриється самостійно і не потрібно буде оперативне втручання. Але вада не закрилася.
Імпланти для операцій цим діткам було придбано завдяки компанії YBS International, нашому вже постійному благодійнику❤️
На рахунку компанії вже 15 врятованих дитячих життів!
Врятовано сердечко Висоцького Дениса❤️
І все завдяки нашим постійним благодійникам – компанії YBS International, які врятували вже 16 дітей з вадами серця ❤️
Денис ріс жвавим хлопчиком, ніколи не скаржився на стан свого здоров’я. З дитинства займався спортом. Але коли у хлопчика почався перехідний вік та організм зробив різкий стрибок у фізичному зростанні та гормональній перебудові, почали з’являтися проблеми. Минулого року у Денису сталося погіршення здоров’я. Під час обстеження на УЗД серця було виявлено вроджену ваду серця. Лікарі інституту Амосова підтвердили діагноз – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та повідомили про необхідність проведення оперативного лікування.
Батьки Дениса розлучені, хлопця виховує одна мама, яка не могла самостійно придбати дороговартісний імплант.
Завдяки благодійному внеску компанії YBS International в рамках нашої спільної з благодійною платформою dobro.ua Національною програмою “Врятуйте сердечко” було придбано імплант вартістю 119 947 грн.
23.04.2024 року проведена ендовоскулярна операція для виправлення вродженої вади серця і зараз хлопчик почуває себе чудово!
Дякуємо нашому благодійнику за допомогу!

YBS International продовжує рятувати життя дітей з вадами серця ❤️

Допомогу отримали вже 18 дітей з різними вадами серця. А на минулому тижні були прооперовані в інституті Амосова

Паладій Емма 2023 р.н. з Львівської області
Борблик Марія 2013 р.н. з Полтавської області ❤️

Еммі зараз трохи більше року. Ваду серця у дівчинки виявили на 2 тижні після народження. Лікарі радили проводити постійні обстеження і слідкувати за вадою, в надії, що вона самостійно закриється. Але дива не сталось.

Марії 10 років. Дівчинка має вроджену ваду серця, а саме – відкриту артеріальну протоку. Після багатьох обстежень лікарі сильно рекомендували зробити операцію по виправленню відкритої артеріальної протоки, щоб зменшити негативні наслідки для роботи серця.

Двом дівчатам допомогли завдяки внеску від компанії YBS International ❤️

Дякуємо за допомогу!

Треба допомога