Стефанишин Віка

Вікторія зі Львову народилася 20 вересня 2006 року здоровою дитиною. Але в два рочки, саме в день її народження, мама помітила, що у Вікусі синіють губи і шкіра навколо них. Мама повела дитину до кардіохірурга на обстеження, де на УЗД побачили, що у дитини вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки.

Вони так само звернулися до фахівців у Львівський “ОХМАТДИТ”, але діагноз, на жаль, підтвердився. Ця новина була як “грім серед ясного неба” для сім’ї Стефанишин. На той момент лікарі порекомендували спостерігатися і не поспішати з операцією, бо дитина ще маленька і бувають випадки, коли дефект закривається самостійно. Кожні півроку Віка спостерігалась у професора Ю. А. Іванова, але на останньому обстеженні він порекомендував пройти додаткове і більш точне обстеження в НІССХ ім. Амосова, а так само терміново робити операцію, оскільки дівчинка росте, а дефект тільки збільшується, у зв’язку з цим посилюється навантаження на серце, що може згубно відобразитись на здоров’ї Віки. Відправивши свої знімки в НІССХ. Амосова, кардіохірурги порекомендували батькам менш травматичну операцію для дитини – закрити дефект за допомогою внутрисердечного імпланта (оклюдера). Без розрізу грудної клітини, а також сказали, що родині терміново потрібно приїхати до Києва і пройти додаткове обстеження на якому вони точно скажуть, зможуть закрити ваду за допомогою оклюдера чи ні, так як у дитини виявилося де кілька дефектів на сердечку.

Приїхавши до Києва на обстеження, ендоваскулярні кардіохірурги НІССХ ім. Амосова сказали, що вони спробують закрити дефект за допомогою внутрішньосердечного імпланта, але це потрібно робити терміново, оскільки дефекти збільшуються. Родині повідомили, що операція проводиться безкоштовно, а оклюдер на той момент коштував 63 491 грн. Але, на жаль, у батьків Віки таких грошей не було, і швидко зібрати необхідну суму родина не могла. Так як мама Віки залишилась без роботи, зараз стоїть на біржі зайнятості, а тато – приватний підприємець, але з мінімальним прибутком, мамі в НІССХ ім. Амосова порадили звернутися за допомогою в наш фонд, який допомагає дітям з вродженими вадами серця. Так як мамі допомоги більше не було від кого чекати, а дитині терміново потрібна була операція, мама звернулася до нас по допомогу і ми пообіцяли допомогти шестирічній дівчинці Вікусі.

Завдяки компанії “Данон” в Україні і компаніям-партнерам, які проводили спільно з БФ “Відкриті серця України” і Українською Біржею Благодійності благодійний “Пробіг з вірою в серці 2014” містами України, необхідна сума для Віки на придбання внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера) була зібрана. 27.11.14 р. у НІССХ ім. Амосова успішно пройшла операція, дефекти в серці дівчинки вдалося закрити за допомогою оклюдера.

29.11.1 р. Віку виписали з клініки зі здоровим серцем, тепер мрія шестирічної дівчинки танцювати  цілком реальна!

Від усього серця дякуємо компанії “Данон” в Україні, БФ “Відкриті серця України” і Українській Біржі Благодійності за допомогу в зборі коштів для шестирічної дівчинки зі Львову Вікторії Стефанишин. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і милосердя, за готовність простягнути руку допомоги!

 

Треба допомога