Софійка Мороз

Софійка дуже мила і щира дівчинка. Їй лише 2,8 рочки, але вона вже потребує термінової операції зі встановлення внутрішньо-серцевого імпланту (оклюдеру), так як в неї вроджена вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки.

Коли весною 2015 р. дівчинка двічі поспіль перехворіла на ГРВІ і коли на фоні високої температури у Софійки почали синіти ручки і ніжки, мама відразу відчула щось не ладне. Пройшовши УЗД був поставлений діагноз перекардит. Але мама відчувала, що не це турбує кардіологів і через два тижня на повторному УЗД був встановлений діагноз – ВВС. Це він спровокував тяжкі ОРВІ і можливо перекардит.У дівчинки праві відділи серця працюють з перегрузкою і як що вчасно не зробити втручання, вада буде тільки збільшуватись. Що негативно буде відображатися на загальному стані здоров’я дівчинки, а в подальшому може призвести до серцевої недостатності у дитини. Софійці необхідний внутрішньосерцевий імплант (оклюдер) за допомогою якого сердечко дівчинки буде повністю здоровим. Завдяки друзям та рідним родина вже зібрала 50 000 грн. Але решту, нажаль, їм самостійно не зібрати.

Мама знаходиться у декретній відпусці по догляду за дитиною, є в родині ще старша донечка їй зараз 16 років, яка має з дитинства складний діагноз – гідроцефалія, до десяти років мама практично жила з нею в лікарнях. І досі дуже багато коштів іде на лікування дівчинки. У тата від першого шлюбу є син, якому до 18 років, щомісяця виплачує аліменти. Тато Сонечки на пенсії і пенсія складає 3000 грн. на місяць. Щоб придбати внутрішньосерцевий імплант для донечки, їм знадобляться роки яких, нажаль, у цієї чудової дівчинки не має.

Сонечка дуже емоційна та весела, артистична дитина. Вона дуже любить пародіювати артистів естради, може в майбутньому Сонечка буде відомою артисткою. Родина звертається до усіх небайдужіх людей, допомогти їм врятувати сердечко своїй донечці!!!

ПІБ: Мороз Софія Андріївна, 20.09.2013 р.

Місто: Миколаїв

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога