Софія Ткаченко

Зараз в інституті Амосова знаходиться нещодавно народжена Софія Ткаченко. Вона народилась з множинними дефектами у сердечку і потребує термінової операції на серці зі встановлення серцевого імпланта – кондуїта. Самотня мама, яка з трьома дітками опинилась у такий скруті, просить всіх небайдужих допомогти врятувати життя її донечки. Надія тільки на добрих людей, і часу зовсім немає.

Софія народилась 10 жовтня і вже при народженні стало зрозуміло, що за життя цієї крихітки треба боротись. У Софійки вроджена вада серця – дефект міжшлуночкової перетинки, відкрита артеріальна протока, легенева гіпертензія. Якщо їй не зробити операцію в найближчі дні, то крихітка може просто задихнутись. Зараз кров у легені Софійки надходить через крихітне з’єднання між аортою і гілками легеневої артерії, по суті це єдине джерело життя крихітки. З ростом дитини цього з’єднання стає недостатньо, і рівень насичення крові киснем починає знижуватися, дівчинка починає задихатися, на жаль, це може привести до найгіршого. Лікарі інституту Амосова в силах провести складну операцію з відновлення виходу з серця в легеневу артерію і закрити дефект міжшлуночкової перетинки. Оскільки своєї артерії у дитини немає, її необхідно замінити дорогим біологічним імплантом – кондуїтом. Після цієї операції її сердечко буде функціонувати, як у здорових діток.

У самотньої мами немає коштів, щоб придбати серцевий імплант. Окрім трьох діток на руках, у жінки хвора старенька мама. Чоловік просто пропав та не допомагає. Одна надія на небайдужих людей.

Підтримайте, будь ласка, проект Софійки та дайте їй шанс на життя!

Треба допомога