Сльота Діана

Десятирічна Діана потребує термінової допомоги. Десять років всі вважали дівчинку абсолютно здоровою, вона займалась танцями, поки не почала відчувати болі в серці. Після обстеження у дитини виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку, яку потрібно терміново закрити.

Лист від мами:

“Я, мама Діанки, звертаюсь за допомогою до всіх небайдужих людей! Моїй дитині зараз 10 років, і до цього моменту ми і не уявляли, що вона живе з вродженою вадою серця. Нам поставили діагноз: відкрита артеріальна протока. Дитина жила з цим всі 10 років, а ми і не підозрювали цього, доки донечка не почала скаржитися на болі в серці. Ми одразу ж повезли її до лікарні в м. Харків. Там нам і поставили цей діагноз. Після цього ми приїхали м. Київ і, на жаль, діагноз підтвердився. Лікарі сказали, що оскільки дитина живе з цією вадою вже 10 років, операцію потрібно робити якнайшвидше, адже можуть виникнути ускладнення.

Діана активно і багато років займається танцями, а з цією вадою цього не можна було робити. В Київському центрі кардіохірургії мені лікарі розповіли про те, що можна зробити операцію без розрізу грудної клітки за допомогою сучасного оклюдера, ендоваскулярним методом. Операцію лікарі проводять безкоштовно, але оклюдер потрібно купувати за свій рахунок, і коштує він 70 000 грн. В нашій родині працює тільки мій чоловік, бо 2 роки тому у нього виявили цукровий діабет 1 типу, він – інсулінозалежний. Тоді я вимушена була покинути роботу для того, щоб контролювати правильність і графік раціону чоловіка. Іншим методам лікування, на жаль, ця хвороба не піддається, тільки інсулін та їжа правильного приготування 5 разів на день маленькими порціями. Тому необхідну суму коштів нашій родині так швидко не знайти.

Все, що ми змогли назбирати самостійно, це 15 000 грн. До цього моменту ми навіть не підозрювали про такий діагноз, інакше збирали б гроші раніше. А зараз вже втрачати час не можна… Я дуже прошу всіх небайдужих людей допомогти нам вилікувати нашу донечку, щоб вона могла жити повноцінним життям, без болю, та продовжувала втілювати свою мрію – займатися танцями!

З великою повагою та надією
Сльота Олена та вся наша родина”.

ПІБ: Сльота Діана Сергіївна, 30.09.2006 р.

Місто: Лозова, Харківська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога