Серця Майбутнього

1.05.2016 р.завершилась акція під назвою “Серця Майбутнього”, яка проходила завдяки компаніям “Лантманнен Україна” та “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”.

Метою акції було зібрати кошти на закупівлю внутрішньосерцевих імплантів ( окклюдерів) для лікування дітей із вродженими вадами серця. З кожної проданої одиниці товару в період з 1.03.2016 по 30.04.2016 ТМ “START” та “AXA” у торговельних центрах METRO, компанія “Лантманнен Україна” перераховувала 1 ( одну) гривню на закупівлю внутрішньосерцевих імплантів (оклюдерів) в НІССХ ім. Амосова для оперування дитячих сердець. За результатами акції вдалося зібрати 190 434 грн та придбати два оклюдера, а це означає врятувати два сердечка! Завдяки акції “Серця Майбутнього” ми змогли допомогти Дмитру Махині (15 років; м. Київ) і Даринці Левші (2,5 років; Сумська обл., м. Путивль).

Батьки дітей, та й самі діти не вірили, що їм допомогли оплатити дорогі, але життєво необхідні імпланти. Тепер ці діти зможуть жити здоровим, повноцінним життям! 14 червня 2016 року представники компанії “Лантманен Україна”відвідали НІССХ. Амосова та передали імпланти, а також поспілкувалися з дітками та батьками після операції.

БФ “Серця Майбутнього”, лікарі кардіохірурги, а також батьки і дітки від щирого серця дякують компаніям “Лантменен Україна” та “МЕТРО Кеш енд Кері Україна” та їх співробітникам за проведення акції. Величезне спасибі за те, що не забуваєте піклуватись і допомагати дітям які потребують допомоги. За врятованні дитячі життя, за Ваш безцінний внесок у здорове майбутне дітей та розвиток сучасної медицини!

А також висловлюємо окрему подяку всім, хто підтримував акцію-покупцям продукції “АХА” та “START”. Завдяки вам, ми змогли врятувати два дитячих сердечка. Величезне спасибі за чуйність, не байдужість до хворих діток та довіру до нас.

Треба допомога