Седун Анечка

Анечці тільки 1 рік і 11 місяців, а вона вже потребує на термінову операцію з встановлення внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера), через те, що в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, про яку батьки знали від народження дитини. Але лікарі рекомендували планові обстеження, щоб спостерігати за динамікою вади.

Бувають випадки, коли вада закривається самостійно. В один рочок Анечка сильно захворіла, у дитини була дуже висока температура, сягала 40 градусів і не чим не збивалась, чотири рази приїздила швидка допомога, навіть антибіотик не зміг знизити температуру. Анечку з мамою поклали в лікарню, згодом температуру збили, але діагноз так і не встановили. Цей випадок дуже налякав батьків Ані, і вони поїхали на обстеження в НІССХім. Амосова. Там лікарі побачили, що діаметр артеріальної протоки значно збільшився, і попередили батьків, що без операції вже не обійтися, і що ваду потрібно закривати швидше.

Якщо вчасно не закрити ваду, у дитини може виникнути інфекційний ендокардит. В родині є старша дитина, яка ходить до школи, ризики підвищуються. Родина своїми силами змогла зібрати половинну суми на придбання імпланту, а от другу половину– 37 557 грн – їм самостійно ніяк не зібрати. Тому і звертаються до усіх небайдужих людей по допомогу – вилікувати сердечко улюбленої донечки!

ПІБ: Седун Анна Валентинівна, 29.09.2014 р.

МІсто: Рівне

Діагноз: вроджена вада сердця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога