Савик Андрій

Найкращій подарунок на день народження! Історія про врятоване сердечко маленького Андрійки з Івано-Франківської області. Їх долі стикнулися відразу з двох протележних причин – щастя та горя. У дорослого Руслана – день народження. У 2,5 річного Андрійка хворе сердечко.

Руслан Крамаренко 2 жовтня святкував свій день народження і зробив він подарунок не собі, а хлопчику, якому потрібна була допомога. Савику Андрію зараз 2 роки і 5 місяців. Малюк з сім’єю живе в Івано-Франківській області, Тисменицькому районі, с. Чорнолізці. В Андрія була вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перетинки, вторинна тристулкова недостатність, яку можна було вилікувати, але коштував порятунок непідйомної ціни для батьків. На щастя, бувають дива в цьому світі. І Руслан вирішив попросити всіх друзів та знайомих особливо привітати його зі святом.

89 880 грн. – ціна імпланта для операції і 1 день на привітання. Вчора операція пройшла успішно, хоча і була важкою за словами лікуючого лікаря Богдана Черпака. Все позаду: страхи, хвороби, безсонні ночі мами, сльози. Вже завтра Андрійка їде додому, де на нього чекають рідні та великий шанс на майбутнє.

Дякуємо, Руслане, за ваше велике добре серце та такий чудовий день народження! Нехай все ваше добро повертається сторицей і ви завжди були здорові та щасливі!

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога