Самойленко Настя

У 8-річної Настуні вродженна вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, який діагностували ще в 9 місяців. На той момент екстреної необхідності в операції не було – радили лише спостерігатися: був шанс, що дефект закриється самотужки. Зараз лікарі радять терміново скоригувати ваду ендоваскулярним втручанням, так як дефект почав збільшуватись, і це згубно може відобразитися на здоров’ї дитини. І тому Настусі терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імплантата (окклюдера).

Настуня народилася в багатодітній родині військовослужбовця-офіцера. Зараз мати дівчинки у декретній відпустці. Її найменшій дитині 7 місяців, старшому синові 10 років, а Настусі – 8. Єдиний годувальник сім’ї – батько, військовослужбовець-офіцер, який проходить службу в ракетних військах міста Кременчук. Майже 2 місяці його немає вдома. Проживає сім’я в селі Кривуші в недобудованному будинку, так як знімати квартиру в місті їм не по кишені. Міністерство оборони України за 18 років служби квартири так і не надало. Неодноразово звертались за допомогою в благодійний фонд «Врятуй життя» при Міністерстві оборони України, але ніякої допомоги так і не отримали. Батьків поруч немає, вони проживають в Херсонській області.

15 квітня 2014 р. дівчинку було госпіталізовано до клініки, де їй мали робити операцію, але, на жаль, грошей на придбання інпланту у родини не вистачило. Для того, щоб оплатити вартість цього імплантата (окклюдера), необхідно 41 650 грн. Своїми силами вже зібрано 20 000 грн – за допомогою батьків і друзів. Більше звернутись за допомогою ні до кого. Тому просимо небайдужих до нашого горя людей допомогти, адже не вистачає ще 21 650 грн – самотужки їм таких грошей не знайти.

Допоможіть Настусі перемогти цю хворобу і далі жити повноцінним життям. Щоб вона могла займатись улюбленними справами: грою на фортепіано, танцями, їздити на велосипеді та купатися в річці. І для того, щоб здійснилася її заповітна мрія: стати гімнасткою, яка, на жаль, з цією хворобою так і може залишитись лише мрією. Не будьте байдужими!

Мама звернулася до нас у фонд, розповіла, що Настенька дуже любить грати на фортепіано, танцювати, їздити на велосипеді і купатися в річці. І що у Насті є заповітна мрія: стати гімнасткою, яка, на жаль, з цією хворобою так і може залишитися лише мрією. Звичайно ми відразу поставили історію Настусі на наш сайт і почали шукати кошти. Але так як дитині терміново потрібна операція ми звернулися за допомогою до наших партнерів – Українську Біржу Благодійності – щоб разом допомогти Настусі Самойленко, мати здорове сердечко і реалізувати її мрію. Проект стартував 28.04.14. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. Практично за місяць УББ зібрало 5980 грн. У проекті взяло участь 24 донори, а тако ж на рахунок БФ “Серця Майбутнього” для Настусі від аноніма надійшло 14 170 грн, і від Тікун Аліни Олександрівни 1 500 грн. Завдяки всім співчуваючим і чуйним людям необхідна сума була зібрана.

02.06.2014 р. Настуня була госпіталізована в Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України м. Києва, а 04.06.14 р. була успішно проведена операція. Ми дуже раді за Настуню і сподіваємося, що незабаром її мрія стати гімнасткою – обов’язково здійсниться! Від усього серця дякуємо усій команду УББ за допомогу у зборі коштів для проекту “Врятуйте сердечко Настусі Самойленко”. Спасибі Вам за Вашу сумлінну роботу і професіоналізм, за Ваше людинолюбство і невичерпне милосердя! А також висловлюємо величезну подяку всім донорам за допомогу і не байдужість до доль інших людей. Спільні наші серця творять чудеса!

ПІБ: Самойленко Анастасія Андріївна, 03.03.2006 р.

Місто: Кременчук, Полтавська область

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога