Римська Ксенія

28-річну Римську Ксенію на п’ятому місяці вагітності з Київського інституту педіатрії акушерства і гінікологіі направили в НІССХ ім. Амосова. У дівчини вроджена вада серця – коарктація аорти, і тиск підіймався до 200. Оглянувши Ксенію в НІССХ ім. Амосова, лікарі прийшли до висновку, щоб врятувати дівчину і дитину терміново необхідно робити ендоваскулярне втручання і закривати ваду. Їй терміново необхідний був внутрішньосерцевий імплант.

У дитинстві Ксенії вже робили відкриту операцію на серці по закриттю вади, але під час операції лікарі виявили ще одну ваду  аорти – гіпоплазія, але на той момент вона була нешкідлива і не потребувала усунення. Зараз Ксенія вагітна, навантаження на серце збільшилася. Артеріальний тиск у дівчини піднімається до 200, і його вкрай важко контролювати без усунення звуження аорти. Якщо не виконати вчасно втручання, вона могла втратити дитину і навіть життя.

Внутрішньосерцевий імплант коштував 71 797 грн. Сім’я зібрала 20 000 грн. В НІССХ ім. Амосава був балон – катетер для розширення стента. На придбання імпланту їм не вистачало 51 797 грн. Сім’я звернулася за допомогою в БФ “Серця Майбутнього”. Почувши історію Ксенії і порадившись з лікарями, ми відразу ж звернулися за допомогою в УББ. Як тільки ми розповіли про всю серйозність ситуації УББ, разом прийняли рішення, що потрібно домовитися з постачальником, щоб Ксенії поставити внутрішньосерцевий імплант в борг і почати збирати кошти за допомогою онлайн-сервісу УББ. На щастя, постачальник пішов нам на зустріч і 21.05.15 р. в НІССХ ім. Амосова ендоваскулярними хірургами під наглядом лікарів з ІПАГ АМН України була успішно проведена операція, після якої Ксенія та її майбутній малюк почуваються добре. Лікарям вдалося знизити тиск удвічі. Тепер життю мами і дитини нічого не загрожує.

Проект стартував 20.05.15 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяв участь 221 донор і 27.05.15 необхідна сума була зібрана. Після операції в НІССХ ім. Амосова Ксенію перевели в ІПАГ АМН України для подальшого ведення вагітності. 04.05.15 Ксенію виписали з ІПАГ АМН України додому до пологів, оскільки немає показань для подальшого її перебування в лікарні.

Зараз Ксенія та її майбутня дитина почуваються добре. Ми будемо продовжувати стежити за подальшою долею Ксенії і повідомляти Вам. Сім’я Римських передавала Всім донорам величезне спасибі за допомогу, а також просили подякувати УББ за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і невичерпне милосердя! Щіро висловлюємо величезну подяку всім донорам за допомогу і небайдужість до долі інших людей.

ПІБ: Римська Ксенія Едуардівна, 25.10.1986 р.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога