Рятуй дитячі серця разом з DeLaMark

Добра акція від компанії Delamark Жити еко – жити чисто врятує сердечка двох діток з вродженими вадами серця ❤
У 2021 компанія переконалась, що разом з небайдужими клієнтами під силу робити маленькі добрі справи і ділитися добром щодня!
Напередодні свят компанія DeLaMark передала до нашого благодійного фонду 64 200 гривень в рамках благодійного проєкту «Серця майбутнього», мета яких подарувати здорове життя двом діткам, які потребують операцій на серці.
Протягом декількох місяців Delamark акумулювала 5 гривень з кожної вашої покупки, а також додаткові кошти від продажу благодійних сердечок, щоб збільшити розмір накопичувального фонду.
І ось настав час коли можемо впевнено сказати – Дякуємо за порятунок! На зібрані кошти будуть придбані два серцевих імпланти, а це два здорових сердечка ❤
Першою дитиною, якій провели операцію стала Семенюк Євгенія (3 рочки, м.Херсон). Дівчинці ще при народженні був поставлен невтішний діагноз – клапанний стеноз легеневої артерії виражений, відкрита артеріальна протока, відкрите овальне вікно. Одну операцію малеча пережила, коли їй було тільки 7 днів з народження. Другу операцію з закриття відкритої артеріальної протоки треба було робити вже зараз. Але у батьків не було коштів для придбання серцевого імпланту.
На допомогу прийшла компанія Delamark разом зі своїми клієнтами. Необхідна сума на придбання імпланту зібрана і вже зараз дівчинка їде додому. Вада серця більш не турбуватиме 🥰 А це найдорожчий подарунок не тільки для малечі, а й для родини.
Дякуємо нашим любим благодійникам, що відгукнулись та долучились! Що створили таку чудову благодійну акцію!
Попереду порятунок ще однієї дитини, але про це ми розкажемо пізніше ❤
Євгенія разом з матусею та лікарем Ігорем Дітковським передають вітання всім рятівникам ❤️
Добра акція від компанії Delamark Жити еко – жити чисто ще наприкінці 2021 року перед новорічними святами зібрали гроші разом з клієнтами компанії для закупівлі двох серцевих імплантів та порятунку двох діток з вродженими вадами серця. Протягом декількох місяців Delamark акумулювала 5 гривень з кожної вашої покупки, а також додаткові кошти від продажу благодійних сердечок, щоб збільшити розмір накопичувального фонду.
Першою дитиною, якій врятували сердечко стала Семенюк Евгенії (3 рочки, м.Херсон).
Другим Осадченко Олександр з Миколаєва. У матусі одиначки не було фінансової можливості самостійно придбати серцевий імплант. На допомогу прийшла компанія Delamark ❤️ Лікарі інституту Амосова провели успішну операцію і тепер сердечко не буде турбувати хлопчика.
Ми щасливі, що наші підопічні живі, в безпеці та отримують необхідне лікування!
Величезна подяка Delamark та всім клієнтам за благодійну акцію, участь та внесок, який зроблений в здоровʼя наших дітей!
Олександр разом з матусею та лікарем Богданом Черпаком передають вітання всім рятівникам ❤️

Треба допомога