Рятуючи дитячі серця

«Рятуючи дитячі серця» – соціальний проект компанії Юнік Трейд, спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Компаніє прагне врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія Юнік Трейд виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.⠀

Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця», діти з вродженими вадами серця мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце. А партнером даного проекту є наш благодійний фонд. ⠀

Всі дорослі спочатку були дітьми, і рятуючи дитячі серця разом, ми всі йдемо за покликом власного серця.

Економічна ситуація в країні дуже напружена. Всі люди об’єднуються у боротьбі з відомим кожному невидимим ворогом. Всі сили йдуть на оснащення лікарень необхідним обладнанням. Але поки ми всі боремось з одним ворогом, то зовсім забули, що діти, які хворіли і до появи вірусу і після його подолання, все так само будуть хворіти. Їм як і завжди потрібна підтримка. Тільки за рік в Україні народжується майже 5000 дітей з вродженими вадами серця. І тисячі з них можна врятувати життя майже не торкаючись життєво необхідного органу – серця. Дитина, якій можна встановити серцевий імплантат ендовоскулярно (без розрізу грудної клітини) і назавжди виправити ваду серця, через 3 дні буде виписала з лікарні з діагнозом “здорова”. Але у держави немає коштів, щоб забезпечити всіх дітей безкоштовними імплантатами. А у малозабезпечених родин немає 100 тисяч гривень на його купівлю. Тільки завдяки небайдужим компаніям і благодійникам у нас є шанс дарувати дітям здорове серце та майбутнє без хвороб.

Незважаючи на складну ситуацію в країні до нас приєдналась чудова компанія – Юнік Трейд, яка взяла на себе величезну місію – порятунок малюків, батьки яких не можуть собі дозволити придбати дорогий імплантат. Кожного місяця компанія виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Також працівники Юнік Трейд долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.

Величезне бажання допомогти, добре серце власника Сергія Сидорука та всіх працівників вже зробили першу величезну справу! Знайомтесь, на фото Христиночка Гузь з Чернігівської області. Малечі тільки 2,5 роки, а її сердечко потребувало термінової операції з усунення вади (дефект міжпередсердної перетинки), яка не дозволяла їй нормально жити, рости, бігати, бавитись з однолітками та приводила до постійних захворювань. Найкращі професіонали своєї справи – лікарі інститута Амосова за лічені години зробили успішну операцію і вчора малечу вже виписали з клініки!

Така колаборація надихає, дарує надію та показує, що тільки разом ми можемо підтримувати наших дітей, їхні родини та допомагати боротись з невидимим ворогом не зважаючи на всі перешкоди.

Врятовано сердечко Максима Міхайлова!
Добрі справи повинні бути озвучені вголос, адже це не лише надихає небайдужих людей та компанії, а ще дарує надію простим родинам, які опинились у важких життєвих обставинах. Наш партнер, компанія Юнік Трейд в рамках власного соціального проекту “Рятуючи дитячі серця” виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. З початку осені вже друга дитина отримала можливість жити повноцінним життям, маючи здорове серце. На початку минулого місяця було прооперовано сердечко маленької Христини Гузь з Чернігівської області, а цього тижня допомогу отримав Максим Міхайлов з Вінницької області.
Максиму зараз 10 років, але страшний діагноз – вроджена вада серця відкритий овальний отвір, відкритий артеріальний проток та дефект міжшлуночкової перетинки, йому поставили ще на 4 день життя. Ці новини шокували молоде подружжя. Через рік батько покинув родину, а мама залишилась сама з сином. На черговому обстеженні в інституті ім. М. М. Амосова мама з сином почули обнадійливу новину про те, що дві вади закрились самостійно. Але дефект міжшлуночкової перетинки (отвір розміром у 6 мм) треба закривати за допомогою операції по встановленню імплантату. Грошей у матусі Максима не було, щоб врятувати життя сину. Адже працює мама на ринку, сама сплачує всі рахунки. Батько не бере ніякої участі в їхньому житті.
Оскільки коштів на придбання серцевого імплантату у матері, що сама виховує сина не було, матуся Максима звернулась до нас одразу після того, як лікарі обстежили Максима та наполегливо рекомендували не відкладати операцію, тому що стан сина чимдалі ставав нестабільним.
Завдяки компанії Юнік Трейд на цьому тижні Максиму зробили операцію по встановленню серцевого імплантату, тож тепер небезпека позаду. Відтепер Максим зможе вести звичайний спосіб життя, як всі інші дітки, та буде зростати, не знаючи проблем з серцем. Для хлопчика, який стане для мами опорою в майбутньому – це надважлива річ.
Ми безмежно дякуємо компанії Юнік Трейд за допомогу, адже на вашому рахунку вже дві врятовані долі та дві щасливі родини!
Дякуємо вам та просимо не зупинятись!

Врятовано сердечко Валентіно Кукурічка

Вже добра традиція і наші улюблені новини про врятовані серця дітей. Наш партнер та компанія з великим серцем – Юнік Трейд втретє подарувала здорове життя дитині. На цей раз отримав допомогу 11-річний Валентіно з міста Мукачево Закарпатської області.
В нього була вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Під час медичного огляду у Валентіно знайшли в серці отвір розміром 10 мм. Це означає, що його серце не функціонує нормально. Як побічні ознаки хвороби – хлопчик постійно хворіє, дуже швидко втомлюється, пітніє, а про початкову легеневу гіпертензію взагалі страшно говорити. Ця вада дала дуже сильне ускладнення не тільки на загальний стан дитини, а ще й на легені. Мати-одиначка не могла придбати серцевий імплантат, щоб врятувати життя синочку.

На допомогу прийшли Юнік Трейд з їхньою благодійною ініціативою “Рятуючи дитячі серця”. Компанія виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. І третьою дитиною, яка отримала допомогу став Валентіно.

Нашій радості немає меж! Адже операція Валентіно вже зроблена, він прекрасно себе почуває та разом з лікарем-кардіохіхургом Богданом Черпаком передає вітання своїм рятівникам.

Дякуємо компанії Юнік Трейд за чудову благодійну акцію, за допомогу та безмежно бажання дарувати шанс на здорове майбутнє українським діткам.

Врятовано сердечко Мірошніченко Ігоря

Компанія Юнік Трейд врятувала вже 4 дитини з вродженими вадами серця. В рамках власного благодійного проекту “Рятуючи дитячі серця” компанія виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів — окклюдерів. Допомогу отримують діти з малозабезпечених родин, у яких немає можливості самостійно придбати імплантати для проведення операцій на сердечках своїх дітей.

Наступним підопічним, якому успішно провели операцію в інституті Амосова став Мірошніченко Ігор з міста Кропивницького. Хлопцю 17 років, і у нього виявили вроджену ваду серця — дефект міжпередсердної перетинки. Ігор все життя займався спортом, добре себе почував. Але в один момент в серці відчув біль. На обстеженні лікарі шокували матір звісткою про те, що потрібна термінова операція по встановленню серцевого імплантату і виправлені вади. Для матері-одиначки, яка працює соціальним працівником та виховує двох синів, це був як грім серед ясного неба. Назбирати за короткий термін кошти, щоб врятувати життя старшого синочка, просто не було можливостей та сил. Чим могла б закінчитись ця історія навіть думати не треба.

Як чудово, що поруч з нами є наші благодійники, люди з великим серцем та відкритою до чужого горя душею.

Як тільки ми звернулись до Юнік Трейд, CEO компанії Сидорук Сергій почав діяти в ту ж саму мить. Благодійна допомога врятувала життя хлопця і зараз він здоровий і він може жити повноцінним життям!

За такі моменти ми обожнюємо свою роботу і щасливі, що нас оточують такі надзвичайно прекрасні компанії, як Юнік Трейд.

Врятовано сердечко Білячат Яни
Наш вже постійний благодійник – компанія Юнік Трейд врятувала 5 діток з вродженими вадами серця в рамках власного соціального проекту “Рятуючи дитячі серця”!
П’ятою підопічною стала Білячат Яночка (11 років) з села Слохині, Самбірського району Львівської області. Яночка народилася здоровою дитиною (принаймні, батьки так вважали). Але з раннього дитинства лікарі почали виявляти у неї різні захворювання: стенозуючий ларинготрахеобронхіт, часті ангіни, хронічний тонзиліт. У школі дівчинка не витримувала навантаження на уроках фізкультури через важке дихання. Підіймався артеріальний тиск і боліла голова, тому Яна ще давно була звільнена від занять. Після чергового обстеження лікарі виявили причину поганого самопочуття: вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку, отвір у серці – 3,5 мм. Цей діагноз приголомшив родину, а інформація про те, що треба робити операцію і вартість імплантату… Не залишала надії.
Щороку в Україні близько 600 дітей потребують термінових операцій на серці по виправленню вроджених вад серця за допомогою імплантатів. Серед майже сто відсотків – це діти, батьки яких не можуть собі дозволити придбання цих самих серцевих імплантатів для порятунку життів своїх дочок та синочків. Адже сума у біля сотні тисяч гривень, звучить для простої української родини як вирок. При тому держава в цьому році повністю використала з фінансування програму по закупівлі серцевих імплантатів. Тоді на допомогу приходять благодійники, і не залишають дітей та їхніх дітей у скруті.
На щастя поряд є компанія Юнік Трейд, яка разом з CEO компанії Сидорук Сергій ще в торік започаткувала соціальний проект “Рятуючи дитячі серця”. Благодійні кошти від цієї компанії допомогли вчасно та дуже швидко придбати імплантат, і лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова зробили Яночці операцію по виправленню вади.
Тепер всі проблеми з сердечком залишаються в минулому, а дівчинка може жити повноцінним життям. Це велике щастя та ще одна неймовірна історія порятунку життя!
Дякуємо вам, Юнік Трейд!

Врятовано сердечко Пластун Насті

Ще одна щаслива історія порятунку. І сталась вона завдяки нашим благодійним партнерам – компанії Юнік Трейд.

Маленька півторарічна Настя з села Ділове, Закарпатської області, потребувала термінової ендоваскулярної операції з виправлення вади серця – відкрита артеріальна протока. Дві вади серця виявили ще при народженні крихітки, але з часом одна вада закрилась самостійно. Але інша тільки посилилася та отвір у серці виріс до 3,2 мм. Це дуже великий отвір для такого маленького сердечка. Операцію треба було робити терміново, адже наслідки могли бути катастрофічними.

Родина у Насті багатодітна, проживає в селі та не мала змоги самостійно зібрати кошти на придбання серцевого імпланту.

На допомогу прийшла компанія Юнік Трейд, яка разом з CEO компанії Сидорук Сергієм ще торік започаткувала соціальний проект “Рятуючи дитячі серця”. На сьогоднішній день, компанія врятувала вже 6 дітей з вадами серця.

Завдяки внеску від компанії, нам вдалось оперативно закупити серцевий імплант і кардіохірурги інституту Амосова зробили успішну операцію. Тепер вада закрита і родина може не переживати за сердечко донечки.

Ми дякуємо Юнік Трейд за щасливі очі матусі та шанс на здорове життя для Настусі.

Врятовано сердечко Тарловського Дмитра ❤
Нещодавно до нас звернулась родина, яка була у відчаю. Їхньому синочку потрібна була термінова операція на серці. Ця чудова дитина і так пережила в житті багато випробувань, має інвалідність. А ще і вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, яку необхідно було терміново виправити. Батьки Дімочки не мали змогу самостійно придбати серцевий імплант. В родині працює тільки татко. Матуся постійно поряд з синочком, а коштів вистачає тільки на сплату комунальних послуг, харчування та закупівлю ліків. При тому, що в родині росте ще одна дитина.
На щастя, є благодійники, які завжди поруч та можуть підтримати у саму важку хвилину.
На допомогу Дімі прийшла компанія Юнік Трейд, яка разом з CEO компанії Сидорук Сергієм ще торік започаткувала соціальний проект “Рятуючи дитячі серця”. На сьогоднішній день, компанія врятувала вже 7 дітей з вадами серця.
Лікарі інституту Амосова успішно зробили операцію і встановили серцевий імлант і тепер важка вада серця вже не заважатиме Дімі.
Ми щасливі, що у нас є такі партнери та друзі!
Юнік Трейд, від всього серця дякуємо вам за допомогу!
Врятовано сердечко Василенко Дениса ❤
Компанія Юнік Трейд, яка разом з CEO компанії Сидорук Сергієм ще торік започаткувала соціальний проект “Рятуючи дитячі серця”, врятувала вже 8 дітей з вадами серця.
На цей раз допомогу отримав маленький 6 річний Денис з міста Карлівка Полтавської області. У хлопчика була вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дениска народився з малою вагою і вада серця заважала йому жити повноцінним життям. Дитина швидко втомлювалась, не мала можливості грати з однолітками, мав постійні респіраторні захворювання. Ваду в серці треба було терміново виправити. Але коштів у батьків на закупівлю імпланту не було. В родині працює тільки татко, а зароблених коштів не вистачає навіть на забезпечення життя та сплату комунальних послуг. Батьки просили про допомогу у небайдужих.
На щастя поруч з нами завжди чудові компанії, які мають корпоративно-соціальну відповідальність та підтримують тих, кому найважче у цю хвилину.
Компанія Юнік Трейд зробила благодійний внесок, який повністю покрив придбання імпланту і вже на цьому тижні Денису зробили операцію в інституті Амосова.
На фото він разом з кардіохірургом Богданом Богдан Черпак, який разом з командою зробили все, щоб діагноз хлопчика та переживання батьків були позаду.
Ми дякуємо Юнік Трейд за всю підтримку та допомогу, яку ви надаєте нашим підопічним діткам, їх родинам. Завдяки вам у цих дітей є майбутнє ❤ А це безцінно!

Нікіта народився здоровою дитиною. У лютому 2021 року хлопчик потрапив у Полтавську обласну дитячу клінічну лікарню з діагнозом “доліхомегаколон”, тоді лікарі повністю обстежили дитину, в тому числі провели дослідження серця, згідно з яким Нікіті діагностували вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перетинки.

Згодом родину направили в Інститут Амосова, де столичні лікарі підтвердили діагноз хлопчика та констатували необхідність робити операцію з усунення вади. Операцію лікарі проведуть безкоштовно, але для цього потрібно придбати спеціальний серцевий імплант. Завдяки допомозі компанії Юнік Трейд, та соціальному проекту “Рятуючи дитячі серця” серце Нікіти врятоване хірурги інституту Амосова успішно зробили операцію і встановили серцевий імлант.

Юнік Трейд, від всього серця дякуємо вам за допомогу!
Врятовано сердечко Марії Петрової  ❤

Треба допомога