Рятуючи дитячі серця

«Рятуючи дитячі серця» – соціальний проект компанії Юнік Трейд, спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Компаніє прагне врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія Юнік Трейд виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.⠀

Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця», діти з вродженими вадами серця мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце. А партнером даного проекту є наш благодійний фонд. ⠀

Всі дорослі спочатку були дітьми, і рятуючи дитячі серця разом, ми всі йдемо за покликом власного серця.

Економічна ситуація в країні дуже напружена. Всі люди об’єднуються у боротьбі з відомим кожному невидимим ворогом. Всі сили йдуть на оснащення лікарень необхідним обладнанням. Але поки ми всі боремось з одним ворогом, то зовсім забули, що діти, які хворіли і до появи вірусу і після його подолання, все так само будуть хворіти. Їм як і завжди потрібна підтримка. Тільки за рік в Україні народжується майже 5000 дітей з вродженими вадами серця. І тисячі з них можна врятувати життя майже не торкаючись життєво необхідного органу – серця. Дитина, якій можна встановити серцевий імплантат ендовоскулярно (без розрізу грудної клітини) і назавжди виправити ваду серця, через 3 дні буде виписала з лікарні з діагнозом “здорова”. Але у держави немає коштів, щоб забезпечити всіх дітей безкоштовними імплантатами. А у малозабезпечених родин немає 100 тисяч гривень на його купівлю. Тільки завдяки небайдужим компаніям і благодійникам у нас є шанс дарувати дітям здорове серце та майбутнє без хвороб.

Незважаючи на складну ситуацію в країні до нас приєдналась чудова компанія – Юнік Трейд, яка взяла на себе величезну місію – порятунок малюків, батьки яких не можуть собі дозволити придбати дорогий імплантат. Кожного місяця компанія виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Також працівники Юнік Трейд долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.

Величезне бажання допомогти, добре серце власника Сергія Сидорука та всіх працівників вже зробили першу величезну справу! Знайомтесь, на фото Христиночка Гузь з Чернігівської області. Малечі тільки 2,5 роки, а її сердечко потребувало термінової операції з усунення вади (дефект міжпередсердної перетинки), яка не дозволяла їй нормально жити, рости, бігати, бавитись з однолітками та приводила до постійних захворювань. Найкращі професіонали своєї справи – лікарі інститута Амосова за лічені години зробили успішну операцію і вчора малечу вже виписали з клініки!

Така колаборація надихає, дарує надію та показує, що тільки разом ми можемо підтримувати наших дітей, їхні родини та допомагати боротись з невидимим ворогом не зважаючи на всі перешкоди.

Треба допомога