Рятуючи дитячі серця

«Рятуючи дитячі серця» – соціальний проект компанії Юнік Трейд, спрямований на порятунок дітей з вадами серця. Компаніє прагне врятувати дитячі серця від важкої недуги. Діти – це любов, і кожна дитина заслуговує на щасливе та здорове дитинство. Компанія Юнік Трейд виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Наші працівники долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.⠀

Завдяки проекту «Рятуючи дитячі серця», діти з вродженими вадами серця мають можливість видужати й жити повноцінним життям, маючи здорове серце. А партнером даного проекту є наш благодійний фонд. ⠀

Всі дорослі спочатку були дітьми, і рятуючи дитячі серця разом, ми всі йдемо за покликом власного серця.

Економічна ситуація в країні дуже напружена. Всі люди об’єднуються у боротьбі з відомим кожному невидимим ворогом. Всі сили йдуть на оснащення лікарень необхідним обладнанням. Але поки ми всі боремось з одним ворогом, то зовсім забули, що діти, які хворіли і до появи вірусу і після його подолання, все так само будуть хворіти. Їм як і завжди потрібна підтримка. Тільки за рік в Україні народжується майже 5000 дітей з вродженими вадами серця. І тисячі з них можна врятувати життя майже не торкаючись життєво необхідного органу – серця. Дитина, якій можна встановити серцевий імплантат ендовоскулярно (без розрізу грудної клітини) і назавжди виправити ваду серця, через 3 дні буде виписала з лікарні з діагнозом “здорова”. Але у держави немає коштів, щоб забезпечити всіх дітей безкоштовними імплантатами. А у малозабезпечених родин немає 100 тисяч гривень на його купівлю. Тільки завдяки небайдужим компаніям і благодійникам у нас є шанс дарувати дітям здорове серце та майбутнє без хвороб.

Незважаючи на складну ситуацію в країні до нас приєдналась чудова компанія – Юнік Трейд, яка взяла на себе величезну місію – порятунок малюків, батьки яких не можуть собі дозволити придбати дорогий імплантат. Кожного місяця компанія виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. Також працівники Юнік Трейд долучаються до проекту, здійснюючи добровільні внески.

Величезне бажання допомогти, добре серце власника Сергія Сидорука та всіх працівників вже зробили першу величезну справу! Знайомтесь, на фото Христиночка Гузь з Чернігівської області. Малечі тільки 2,5 роки, а її сердечко потребувало термінової операції з усунення вади (дефект міжпередсердної перетинки), яка не дозволяла їй нормально жити, рости, бігати, бавитись з однолітками та приводила до постійних захворювань. Найкращі професіонали своєї справи – лікарі інститута Амосова за лічені години зробили успішну операцію і вчора малечу вже виписали з клініки!

Така колаборація надихає, дарує надію та показує, що тільки разом ми можемо підтримувати наших дітей, їхні родини та допомагати боротись з невидимим ворогом не зважаючи на всі перешкоди.

Врятовано сердечко Максима Міхайлова!
Добрі справи повинні бути озвучені вголос, адже це не лише надихає небайдужих людей та компанії, а ще дарує надію простим родинам, які опинились у важких життєвих обставинах. Наш партнер, компанія Юнік Трейд в рамках власного соціального проекту “Рятуючи дитячі серця” виділяє кошти від щомісячного обороту для закупівлі імплантатів – окклюдерів. З початку осені вже друга дитина отримала можливість жити повноцінним життям, маючи здорове серце. На початку минулого місяця було прооперовано сердечко маленької Христини Гузь з Чернігівської області, а цього тижня допомогу отримав Максим Міхайлов з Вінницької області.
Максиму зараз 10 років, але страшний діагноз – вроджена вада серця відкритий овальний отвір, відкритий артеріальний проток та дефект міжшлуночкової перетинки, йому поставили ще на 4 день життя. Ці новини шокували молоде подружжя. Через рік батько покинув родину, а мама залишилась сама з сином. На черговому обстеженні в інституті ім. М. М. Амосова мама з сином почули обнадійливу новину про те, що дві вади закрились самостійно. Але дефект міжшлуночкової перетинки (отвір розміром у 6 мм) треба закривати за допомогою операції по встановленню імплантату. Грошей у матусі Максима не було, щоб врятувати життя сину. Адже працює мама на ринку, сама сплачує всі рахунки. Батько не бере ніякої участі в їхньому житті.
Оскільки коштів на придбання серцевого імплантату у матері, що сама виховує сина не було, матуся Максима звернулась до нас одразу після того, як лікарі обстежили Максима та наполегливо рекомендували не відкладати операцію, тому що стан сина чимдалі ставав нестабільним.
Завдяки компанії Юнік Трейд на цьому тижні Максиму зробили операцію по встановленню серцевого імплантату, тож тепер небезпека позаду. Відтепер Максим зможе вести звичайний спосіб життя, як всі інші дітки, та буде зростати, не знаючи проблем з серцем. Для хлопчика, який стане для мами опорою в майбутньому – це надважлива річ.
Ми безмежно дякуємо компанії Юнік Трейд за допомогу, адже на вашому рахунку вже дві врятовані долі та дві щасливі родини!
Дякуємо вам та просимо не зупинятись!

Треба допомога