Рябушенко Дар’я

Дарині тільки 1,6 рочка, та у дитини вроджена вада серця – атрезія легеневої артерії з дефектом міжшлуночкової перегородки. Простими словами у дитини відсутня судина, яка йде від серця до легень. При ненаданні допомоги з перших годин життя такі дітки, на жаль, в 100% випадків гинуть. Завдяки сучасним діагностичним методикам, лікарі часто знають про цю проблему ще до народження дитини і встигають врятувати життя малюкові відразу після народження. Щоб повернути дитину до нормального життя і не дати їй померти, в перші роки життя проводиться етапне хірургічне лікування – дві, три, чотири операції.

Завдяки попереднім операціям дівчинка зараз живе, кров у легені надходить через крихітне з’єднання між аортою і гілками легеневої артерії, по суті це єдине джерело життя крихітки. З ростом дитини цього з’єднання стає недостатньо, і починає знижуватися насичення крові киснем, вона починає задихатися, на жаль, це може привести до найгіршого.

Нашій підопічної вже необхідний завершальний етап корекції вади – відновлення виходу з серця в легеневу артерію і закриття дефекту міжшлуночкової перетинки. Оскільки своєї артерії у дитини немає її необхідно замінити дорогим біологічним імплантом – кондуїтом Контегра. Після цієї операції її сердечко буде функціонувати як у здорових діток.

Зараз час йде на дні. І необхідно дуже терміново зібрати гроші на покупку імпланта. Операцію в інституті Амосова робиться безкоштовно, але без кондуїту її не зможуть провести. У звичайній українській сім’ї з села грошей на порятунок життя своєї дочки немає, і вони звертаються за допомогою до всіх небайдужих!

Треба допомога