Разом з мережею магазинів “Антошка” та брендами дитячого харчування Hame і Bebi Premium рятуємо маленькі серця!

Мережа магазинів “Антошка” спільно з брендами дитячого харчування «Bebi premium», «Hame», «Hamanek», «Фрута пюрешка» допомагає дітям  з вродженими вадами серця.

 Дитяче сердечко має бути здоровим!

На жаль, сьогодні все частіше після народження малюка лунає невтішний діагноз про вроджені вади серця.  Для більшості батьків такий діагноз  –  майже вирок, адже сума лікування для них просто захмарна.

Торгівельна мережа «Антошка», торгова марка «Bebi premium», «Hame», «Hamanek», «Фрута пюрешка»  разом з  Благодійним фондом  «СЕРЦЯ МАЙБУТНЬОГО» та благодійною платформою dobro.ua починають проект, спрямований на збір грошових коштів.

Наша мета – закупівля медичного обладнання, а саме внутрішньосерцевих імплантів – приладів для ендоваскулярного лікування вроджених вад серця у дітей.

Пропонуємо вам долучитися до такої важливої ініціативи – допомогти діткам з вродженою вадою серця мати повноцінне здорове життя.

Долучитись до доброї справи може кожен:

1 гривня з ПДВ від кожної одиниці придбаного товару «Hame»,«Hamanek», «Фрута пюрешка» у ТМ «Антошка» буде перераховано на рахунок благодійного фонду «СЕРЦЯ МАЙБУТНЬОГО».

https://www.instagram.com/hame_ukraine_/

2 гривні з ПДВ від кожної одиниці придбаного товару ТМ «Bebi premium»,»  у ТМ «Антошка» буде перераховано на рахунок благодійного фонду «СЕРЦЯ МАЙБУТНЬОГО».

https://antoshka.ua/detskoe-pitanie/f/torgovaja_marka/bebi,bebi-premium.html

Акція триває з 01.08.21  по 30.10.21 в усіх магазинах торгівельної мережі «Антошка» та  в інтернет магазині “Антошка”. В акції беруть участь усі товари дитячого харчування торгової марки «Hame»,«Hamanek», «Фрута пюрешка», «Bebi premium».  Кількість товару, який можна придбати для участі в акції  – необмежена.

Уся зібрана за період акції сума буде спрямована на придбання імплантів для дітей з вродженими вадами серця і безкоштовну передачу їх Державній установі «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України», а також для здійснення невідкладних заходів для забезпечення імплантами дітей з вродженими вадами серця.

Поодинці здолати біду важко, давайте допомагати і перемагати разом!

Дякуємо Вам за участь у добрих справах.

25 листопада 2021 року пройшли операції по встановленню серцевих імплантів для 7-річного Сердюк Євгена та 5-річної Апостолюк Соломії.

Зараз вони почуваються добре та готуються до виписки у найближчі дні.

Дякуємо за допомогу Торгівельній мережі «Антошка» та торговим маркам «Bebi premium», «Hame», «Hamanek», «Фрута пюрешка»!

Треба допомога