Прості мрії

Друзі, хочемо вас познайомити ще з одним прекрасним благодійним фондом, який приєднався до нашої великої місії та допомагають нам збирати кошти на лікування діток з вродженими вадами серця Благодійний фонд “Наш Світ” допомагає хворим і знедоленим дітям вже більше 3 років. Під їх опікою знаходяться 2 дитячих будинки: в Фастові і в селі Мокрець.
Основна команда “Нашого Світу”, включаючи волонтерів та активістів, налічує сьогодні вже більше 20 чоловік, які неспинно допомагають залучати ще більшу кількість людей до благодійності. http://mirfund.org/.

Одним із проектів благодійного фонду є акція “Прості мрії”, мета якої збільшити кількість здорових дітей. Адже діти вмирають дуже часто не від хвороб, а тому, що немає грошей їх вилікувати. У цьому проекті всі хвороби діток виліковні, потрібно лише зібрати необхідну суму. Все просто. Тільки час обмежений.
Проект “Прості мрії” спрямований на допомогу хворим дітям з вадами серця – підопічних нашого фонду. За перші 6 місяців роботи було зібрано понад 700 000 долл діткам на операції і лікування .

“Наш світ” допомогли зібрати необхідні кошти для 7-ти дітей, а так само супроводжували наших маленьких підопічних на всіх стадіях лікування. Четверо діток – підопічного нашого фонду:
1. Владислав Міщенко
http://mirfund.org/lang/ru/vladislav-mishhenko/
2. Софійка Бондаренко
http://mirfund.org/lang/ru/sofijka-bondarenko/
3. Олексій Хворостюк
http://mirfund.org/lang/ru/aleksej-xvostyuk/
4. Ярослав Селезньов
http://mirfund.org/lang/ru/yaroslav-seleznev-2/

Ці дітки вже здорові та вдома! Так прекрасно, що завдяки зусиллям небайдужим людям в них є шанс на здорове майбутнє!

Ми дякуємо нашим партнерам за підтримку, допомогу та бажання змінювати цей світ на краще .

Діти, яким вже допомогли:

22

Треба допомога