Плінська Мар’яна

Терміново необхідна операція на серці майбутній мамі – 33-річній Мар’яні Плінській. Вона народилась з вродженою вадою серця: стенозом двостулкового аортального клапана. Так сталось, що Мар’яні вчасно не встигли зробити операцію. Зараз вона знаходиться на 4,5 місяці вагітності, чекає на первістка. Але, на жаль, життя Мар’яни знаходиться під загрозою, і без операції вона може втратити дитину.
У Києві за такі операції беруться, їх успішно проводять лише в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова. Така операція проводиться на відкритому серці під наглядом лікарів з ІПАГ АМН України. Проте держава не забезпечує лікарів медикаментами для проведення таких складних і необхідних операцій. Щоб операцію таки провели, Мар’яні самостійно потрібно придбати перелік медикаментів разом із біологічним клапаном, ціна яких складає 82 887 грн. Дівчині нема звідки взяти таких коштів.

Нещодавно в Мар’яни померла мама, дівчину звільнили з роботи… Вона опинилася в дуже cкрутному становищі, все, що вдалося дівчині зібрати разом із старшою сестрою, це 20 000 грн. Без допомоги небайдужих людей, самостійно Мар’янці не впоратись. Лікарі наполягають на терміновій операції. У нас із вами є лише тиждень, щоб два сердечка бились!

Лист від Мар’яни:

“Я народилася з вродженою вадою серця, у мене стеноз двостулкового аортального клапана. Знаючи про ваду серця і перебуваючи на обліку в Інституті Амосова з 2009 року, я майже не відчувала її наявність аж до 2016 року, коли хвороба почала прогресувати, і я відчула, що таке біль у серці.

Лікарі, як могли, відтягували оперативне втручання, адже свій клапан, нехай він і з дефектом, завжди краще, ніж протез. Але в січні 2017 року мені сказали, що операцію відкладати вже не можна і порадили починати збирати кошти на неї. Якраз в цей час я потрапила під скорочення на роботі. В той самий момент, коли я, як ніколи, потребувала фінансової підтримки, я залишилась без неї. Батьки не в змозі мене підтримати, бо в тому ж 2016 році я втратила найріднішу мені людину – маму… Мій батько – пенсіонер, який сам потребує допомоги. Єдиний, хто працює в нашій сім’ї, це моя сестра, але оскільки вона допомагає мені та батькові, відкласти грошей мені на операцію з її заробітною платою не вдається.

Я намагалась знайти роботу, були навіть пропозиції від роботодавців, але почувши, що в мене планується операція на серці і час реабілітації може бути понад місяць, мені одразу ж відмовляли. Окрім цього, в лютому місяці я завагітніла, хоча лікарі-гінекологи, говорили, що з моїм захворювання щитоподібної залози та результатами гінекологічних обслідувань, це дуже непросто. Але сталось справжнє диво, незважаючи на песимістичні діагнози лікарів. Стати матір’ю вже давно було моєю мрією, і за інших обставин ця звістка була б найрадіснішою в світі. Проте в моїй ситуації вагітність дала додаткове навантаження на роботу серця, і тепер вже операцію відкладати ніяк не можна.

В інституті Амосова мені дали надію на порятунок. І я дуже хочу в це вірити, адже для кожної жінки дитина це те, заради чого хочеться жити! Тому я звертаюся до всіх небайдужих за допомогою з вірою, що моя дитина отримає шанс побачити цей прекрасний світ!

Усім дякую Дякую!
Мар’яна”.

ПІБ: Плінська Мар’яна Едуардівна, 11.08.1983 р.

Місто: Бровари, Київська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – стеноз двостулкового аортального клапана

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога