Петрушинський Кирило

Кирилу зараз 2,5 роки, і у нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Він терміново потребує оперативного лікування. Операція проводиться ендоваскулярним способом за допомогою оклюдера, купівлю якого, на жаль, держава не фінансує. Його мають купити батьки хлопчика.

Кирило народився передчасно на 30 тижні з вагою всього 1710 г. 11 днів він перебував у реанімації. Вже там під час першого обстеження батькам повідомили, що у хлопчика виявили таку ваду. Але лікарі дали надію, мовляв, протока може закритися сама. Батьки вирішили чекати, періодично проходячи планові обстеження. Під час останнього УЗД лікарі порадили їм все ж зробити операцію. Маючи таку ваду, Кирило почав часто хворіти на пневмонії, бронхіти і застуду, оскільки організм малюка був ослаблений.

Після народження у хлопчика також виявили кісту в мозку, гідроцефальний синдром, який довго лікували у нейрохірурга. Коли Кирилу було 8 місяців, у нього різко впав гемоглобін і він потрапив у стаціонар з діагнозом “важка дефіцитна анемія ІІІ ст.”, хлопчикові вливали донорську кров, оскільки це був єдиний вихід.

Коли Кирилу було 9 місяців, його мама вийшла на роботу. Але для сім’ї Кирила це непідйомна сума. У тата малюка гідронефроз, трансформація нирки, важке ускладнення після раннього оперативного втручання. І зараз йому знову треба робити операцію. Старшому братикові Кирила (3,6 року) треба видаляти пупкову грижу. У мами хлопчика захворювання хребта, остеохондроз, протузії, спондилоартроз. Для цього треба дороге обстеження, лікування, реабілітація. Усе це дуже дорого. На їх сім’ю один за одним посипалися нещастя…

Сім’я Кирилка просить усіх небайдужих людей допомогти їм у цій нелегкій ситуації. Кирило дуже хоче піти в садочок здоровим хлопчиком, бігати і гратися разом з іншими дітками!

ПІБ: Петрушинський Кирило Максимович, 19.10.2014 р.

Місто: Одеса

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога