Петровська Поліна

Завдяки дню народження нашого друга та благодійника Павел Казарин було врятовано 2 життя ❤

В рамках проекту Змінюй світ. Даруй своє. на платформі Українська Біржа Благодійності Павло закликав всіх своїх друзів та близьких відсвяткувати його день народження з особливою користю. Замість подарунків зробити свої внески на проект допомоги відразу двом діткам – Поліночки та Артемки.

Артемчику зробили операцію на минулому тижні. Вчора зробили операцію Поліночці!

Поліна Петровська живе у м. Благовіщенське Кіровоградської області. Їй 6 рочків. Полінка народилася здоровою дитиною. Принаймні так вважала її матуся, допоки вона сильно не захворіла на ГРВІ та лікар-рентгенолог не порадив звернутися до кардіо-спеціаліста. Матусі сказали, що в Поліни дуже збільшене сердечко. Земля пішла з-під ніг мами. Мама з донькою швидко пішла до лікаря на УЗД, який під час обстеження виявив те, що було причиною її постійних хвороб та поганого самопочуття – Поліні діагностували вроджену ваду серця (відкрите овальне вікно). Після цього була поїздка до Києва в Інститут Амосова і підтвердження діагнозу. Операцію потрібно було робити вже зараз. Але коштів на придбання серцевого імпланту у матері одиначки, яка виховує двох доньок самотужки, просто не було.

Але в наших історіях завжди є світло та місце для казки.

Завдяки Павлу та його друзям, вже сьогодні біда позаду. Вже сьогодні Поліні можна побажати активного, справжнього дитинства ❤

Павло прийшов особисто привітати Поліночку з випискою ❤

Дякуємо вам за все ваше добро! Такі дні народження втілюють надію!
Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога