Перевозник Яна

17- річна Яна з Чернівців має інвалідність, в підлітковому віці у неї виявили цукровий діабет. Дівчина з дитинства мріяла стати кухарем, вона пройшла співбесіду, здала всі іспити, але, на жаль, за станом здоров’я її не прийняли. Перша мрія Яни не збулася. Але вона не стала впадати у відчай, взяла себе в руки і навчилася жити з цією хворобою.

У 17 років Яну чекав новий удар: випадково проходячи медичне обстеження, у дівчини виявили вроджену ваду серця – коарктацію аорти. Яні терміново потрібно було робити операцію за допомогою внутришньосерцевого імпланта (стента), так як відкрита операція при її першому діагнозі (цукровий діабет) не рекомендувалася. Сама операція безкоштовна, але стент коштував 57 000 грн. На жаль, коштів на придбання імпланта сім’я Перевозник не мала. Так як мама Яни працює майстром з манікюру і заробляє мінімальну зарплату на місяць, тато працює охоронцем на приватному підприємстві і отримує 1 500 грн в місяць. Щоб зібрати необхідну суму, родині Перевозник знадобилися б роки, яких, на жаль, не було у їхньої донечки…

Після успішно проведеної акції “Діти Миру” спільно з компаніями SC Johnson і Watsons, завдяки якій було придбано три внутрішньосерцевих імпланта і врятовано три людські життя, компанія SC Johnson не змогла залишитися байдужою до дітей з проблемою вроджених вад серця і запропонувала свою допомогу тим родинам, які звернулися в БФ “Серця Майбутнього”, щоб допомогти зібрати їм необхідну суму на придбання оклюдерів (внутрісерцевих імплантів). На той момент у фонді стояло п’ять діток: Свистун Поліна – 2 роки 7 місяців, Майлатова Наташа – 8 років, Софійка Мельник – 5 років, Наташа Зав’ялова – 11 років і Перевозник Яна – 17років.

Компанія SC Johnson перерахувала необхідну суму 57 000 грн. на придбання внутрисерцевого імпланта (стента) і 17.06.14 БФ “Серця Майбутнього” придбав стент Яні Перевозник. 22.07.14 в НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця – коарктації аорти у Яни Перевозник. 24.07.14 перед випискою Яни, представники SC Johnson і БФ “Серця Майбутнього” провідали дівчинку, поспілкувалися з мамою Яночки і переконалися в тому, що вона почуває себе добре і виписується з лікарні абсолютно здоровою.

На знак подяки Яна піднесла Компанії SC Johnson солодкий сюрприз-торт, який спекла своїми руками. Завдяки компанії SC Johnson одна мрія Яни – мати здорове серце – здійснилася! Другу мрію – стати кухарем – Яна пообіцяла не зрадити і обов’язково домогтися!

Родина Перевозник і БФ “Серця Майбутнього” від усього серця дякує компанію SC Johnson за любов до дітей і безмежне людинолюбство, а тако ж за безцінний внесок у здорове майбутнє діток нашої країни. Спасибі Вам за Вашу чуйність і милосердя, не дивлячись на важку ситуацію в країні, Ви знаходите час і кошти на допомогу нужденним. Бажаємо розвитку та процвітання компанії SC Johnson !

Треба допомога