Пересунько Настя

У 10-річної Настуні – вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. У 2005 році, коли дитині був один рік, вона з мамою потрапила до лікарні з діагнозом плеврит, у дитини була рідина в легенях. Два місяці Настуся знаходилася в лікарні, де їй лікували хворобу, після ретельного обстеження дівчинці встановили ще один невтішний діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки.

Але лікарі сказали мамі, що діагноз неточний, і дитина може ще перерости. А ще краще – поїхати до Києва, де точно встановлять діагноз. Але у багатодітної матері-одиначки не було грошей на поїздку до столиці, щоб підтвердити діагноз, та і Настуня ніколи не скаржилася на сердечко. Наприкінці 2014 року дівчинка почала скаржитися на болі в серці, і родину терміново направили до Києва в НІССХ ім. Амосова, де діагноз підтвердили, і порадили терміново робити операцію, так як дівчинка росте і навантаження на серце збільшується, що може негативно відобразитися на здоров’ї дитини. Сама операція безкоштовна, о от внутрішньосерцевий імплант, за допомогою якого закривають ваду, для багатодітної малозабезпеченої родини коштує чималих коштів. Суму в 97 370 грн їм самотужки ніколи не зібрати. Давайте разом допоможемо 10-річній Настуні, яка мріє займатися танцями та стати відомою моделлю, мати здорове сердечко!

Багатодітна родина Пересунько живе в Миколаївській області в невеличкому селі Семенівка біля стареньких та хворих батьків мами. Батько кинув родину ще до народження Настуні, він ніколи не бачив і не домомогав дівчинці. Мама піднімала діток як могли самотужки, вона працює кухарем на півокладу та отримує в місяць 650 грн. На такі гроші дуже складно прожити, а ще щоб зібрати кошти на імплант – не вистачить і життя.

Настуня – гарна, розумна і позитивна дівчинка. Дуже артистична, ходить до драматичного гуртка, займалася танцями, але зараз лікарі заборонили. Дівчинка дуже вірить, що її сердечко обов’язково буде здоровим, і вона знову почне займатися танцями, а в майбутньому стане всесвітньо відомою моделлю.

Звертаємося до всіх чуйних і небайдужих людей, давайте разом допоможемо цій чудовій дівчинці здобути здорове сердечко і подаруємо Настуні шанс на довге й щасливе життя!

 

ПІБ: Пересунько Анастасія Олександрівна, 16.09.2004 р.

Місто: Миколаївська область

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога