Павлюк Іванна

1.07.13 у Національний інститут серцево– судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України. Поступила Павлюк Іванна Іванівна 21.06.2010 р.н. з діагнозом вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

Після проведення дослідження дитині був встановлений діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. У НІССХ ім. Амосова, враховуючи порівняно невеликий розмір шунта, було вибрано ендоваськулярне лікування пороку. Завдяки державним закупівлям, в інституті безкоштовно для пацієнтів проводяться закриття артеріальних проток невеликого розміру спіралями.

На жаль, при проведенні додаткового дослідження в рентгенопераційній шунт виявився значно великих розмірів, що робило неможливою імплантацію спіралі. Грошей на придбання оклюдера (25 000 гривень) у батьків не було. Благодійний фонд “Серця майбутнього” прийняв рішення в терміновому порядку допомогти цій дитині . Після імплантації 02.07.13. На другий день після операції Іванку виписали додому. Ми впевненні, що тепер у неї все буде добре!

Треба допомога