Панова Віола

12-річній Віолі терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера), оскільки в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Про цю ваду дізнались випадково, Віола сама наполягла на проходженні УЗД серця, бо час від часу відчувала болі в сердечку! На жаль, передчуття не підвели дівчинку: у неї виявили ваду серця, яку потрібно закривати за допомогою дороговартісного оклюдера.

Якщо цього не зробити найближчим часом, вже скоро в дівчинки може виникнути серцева недостатність. Тато дівчинки не має змоги зібрати 74 900 грн на імплант. Продавши старенького автомобіля “Жигуль” та дещо із господарства, тато сподівається виручити за все 30 000 грн, а от решту більше не має звідки взяти. Давайте разом допоможемо Віолі мати здорове сердечко!

Лист від тата:
“Моїй доньці 12 років, вона навчається в 7-му класі. До 28 серпня цього року вважав свою дитину повністю здоровою, нарікань взагалі не було. Оскільки я хворію на хронічний гломерулонефрит, мав біль у серці і вирішив зробити УЗД. Донька теж побажала продіагностуватися у лікаря, бо час від часу вона теж відчувала поколювання в області серця. Я не заперечив.

Більше трьох років ми живемо з донькою удвох, з дружиною я розлучився, Віола залишилась жити зі мною. Родом ми з невеликого міста Бобринець Кіровоградської області, коли дізналися про діагноз доньки, ми поїхали до Кропивницького в лікувально-діагностичний центр. Після проведеного УЗД лікар пояснив, що у Віоли вроджена вада серця – відкрита боталова протока, та негайно направив на консультацію до обласного дитячого кардіолога. Після огляду дитини, аналізу кардіограми та висновку УЗД лікар направив нас до Києва в Інститут М.М.Амосова. Там діагноз підтвердився. Лікар пояснив, що стан дитини важкий та їй потрібно негайно закрити протоку.

Я більше 12 років працюю лікарем ветеринарної медицини в Бобринецькій державній лікарні ветеринарної медицини. На жаль, моєї заробітної плати не вистачає для накопичення коштів, тому швидко зібрати таку велику суму для придбання оклюдера не в моїх силах. Колишня дружина вже 3 три місяці не працює, і таких коштів теж не має. Сам маю надію отримати кошти від продажу автомобіля та домашнього господарства. Проте це лише 30 000 грн, а решту суми взяти нема звідки. Звертаюся за допомогою до всіх небайдужих людей допомогти нам зібрати необхідну суму, аби придбати оклюдер для лікування і подальшого здорового життя моєї доньки!

Від щирого серця буду вдячний всім благодійникам!”.

ПІБ: Панова Віола Сергіївна, 04.04.2011 р.

Місто: Бобринець, Кіровоградська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога