Непочатова Софія

Батьки помітили проблему самі, випадково. Сонечка, дуже активна, весела дівчинка, яка займається бальними танцями, з 5 -ти років грає на фортепіано, почала часто скаржитися на біль в сердечку. Приїхавши м. Київ на обстеження в Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології, Сонечці поставили діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної  перетинки. Терміново необхідна була операція, так як дитині вже сім років, і її стан з віком буде тільки погіршуватися.

Батьки, звичайно, дуже засмутилися, коли дізналися, що їх коханій і єдиній донечці потрібно робити операцію на серці і що вона може залишитися зі шрамом на все життя. Лікарі розповіли мамі і про альтернативну операцію за допомогою оклюдера, який без розрізу грудної клітини і травматизму для дитини закриє дефект. Але, на жаль, він коштує чималих грошей, яких у родини немає. У мами мінімальна заробітна плата, а тато офіційно не працює, перебивається сезонними підробітками. Щоб зібрати необхідну суму, родині Непочатових знадобилися б роки, які йшли не на користь Софійці.

Завідуюча ендоваскулярним відділенням порадила мамі звернутися за допомогою в БФ “Серця Майбутнього”. Мама звернулася до нас за допомогою, ми розповіли їй, що зараз спільно з компаніями SC Johnson і Watsons у нас проходить акція під назвою “Діти миру”. Одна гривня з проданого товару Glade в мережі торгівельних центрів Watsons піде на придбання оклюдерів для дітей, які звернулися до нас у фонд за допомогою. І, можливо, по закінченню акції, ми їм зможемо допомогти. Так як ми не знали, скільки коштів збереться і скільки оклюдерів зможе придбати компанія SC Johnson. По завершенню акції, підрахувавши кошти, компанія SC Johnson повідомили, що можуть придбати три окклюдери. Але, на жаль, у зв’язку з підняттям курсу долара в нашій країні ціна на оклюдер теж піднялася. І на придбання імпланта, для Софійки коштів не вистачало. І тоді компанія SC Johnson прийняла рішення виділити необхідну суму на імплант і допомогу Софійці Непочатовій. 14.05.14 р. в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології м. Києва. Була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця за допомогою оклюдера у Софійки Непочатової.

БФ “Серця Майбутнього” від усього серця висловлює свою подяку компаніям SС Johnson і Watsons за допомогу в придбанні внутрісерцевого імпланта для Софійки Непочатової. Завдяки Вам сердечко Софійки буде здоровим, і восьмирічна дитина більше не буде скаржитися на біль в серці, вона зможе жити повноцінним життям не відстаючи від своїх однолітків. Величезне Вам спасибі за Ваш безцінний внесок у здорове покоління нашої країни!

 

Треба допомога