Нечипуренко Сашко

Чотирирічному Сашку терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта (оклюдера), бо у нього вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока. Сашкові необхідний внутрішньосерцевий імплант, за допомогою якого сердечко хлопчика буде повністю здоровим. Але для мами-одиначки, сумма в 78 110 гривень є непідйомною. Давайте разом допоможемо чотирирічному Сашку мати здорове сердечко!

Дитина дуже часто хворіє на простудні захворювання, навіть після лікування постійно кашляє. Про цю ваду дізнались випадково, постійні захворювання дитини на ОРВІ, ОРЗ змусили маму Сашка привести його на обстеження у Києві у НІССХім. Амосова. Пройшовши ретельне обстеження, лікарі підтвердили діагноз і повідомили, що, нажаль, без оперативного втручання вада самостійно вже не закриється, а буде тільки збільшуватись. Що в подальшому, може призвести до серцевої недостатності у дитини.

Родина Нечипуренко – переселенці з Криму. Власного житла не мають. Переїхали в Полтавську область, винаймають будинок. Мама виховує Сашка сама, бо має статус матері-одиначки. Як переселенці вони отримують щомісячну допомогу від держави 300 гривень. Мама Саші працює касиром в магазині і отримує зарплату 5 100 гривень на місяць. Придбати внутрішньосерцевий імплант за таку зарплатню – просто неможливо. За допомогою знайомих родині вдалося зібрати 12 000 гривень, але решту (66 110 грн) мамі самостійно не назбирати. Тому і звертається до всіх небайдужих людей, допомогти врятувати сердечко єдиному і улюбленому синочку.

Сашко веселий та розумний хлопчик. Дуже любить гратися зі своїми однолітками, хоче займатися спортом, Але за станом здоров’я йому забороняють. Сашко мріє відвідувати спортивні гуртки. Давайте разом допоможемо мрії Сашка здійснитись

В рамках благодійній акції Ресторану Panna Pasticceria “Маленькі серця Panna Pasticceria” також збираються кошти на проект допомоги Сашку. Акція – це можливість розповісти людям про дитячі проблеми. З вадами серця народжується дуже багато дітей, але це не означає, що сьогодні їх життя не можна врятувати. Завдяки досвідченим хірургам, ендоваскулярне лікування вад серця може зробити життя малюка щасливим і здоровим. Команда Panna Pasticceria запрошує усіх своїх відвідувачів брати участь у благодійних сніданках у Panna Pasticceria (Київ) та разом рятувати дитячі життя.

ПІБ: Нечипуренко Олександр Якубович, 31.01.2014 р.

Місто: Київська обл.

Діагноз: вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога