Ми вперше в Україні почали проводити ендоваскулярні операції при вроджених та набутих вадах серця. На сьогоднішній день ми лідери з ендоваскулярного закриття дефектів міжпередсердної та міжшлуночкової перетинки, відкритої артеріальної протоки, стентуванню коарктації та ендопротезуванню аорти.

Щорічно ми виконуємо понад 300 операцій з використанням внутрішньосерцевих імплантів – оклюдерів, стентів, спіралей. Відділення оснащене найсучаснішим ендоваскулярним обладнанням та інструментарієм. Наші лікарі пройшли стажування в клініках Німеччини, Австрії, США, Польщі та Словаччини, виконують повний спектр ендоваскулярних операцій у дітей та дорослих. У нас мають можливість оперуватися як громадяни України, так і іноземні громадяни.

Ми проводимо виїзні майстер-класи і навчаємо колег в різних регіонах України. Ми співпрацюємо з провідними іноземними спеціалістами для впровадження в Україні найновітніших технологій та проведення спільних операцій. Інститут Амосова є найпрогресивнішим закладом кардіохірургії в Україні – ми перші відмовились від хірургії на користь прогресивних ендоваскулярних методів лікування!

Черпак Богдан Володимирович

Дитячий ендоваскулярний хірург, працює в клініці з 2005 року.

Проходив стажування в клініках Польщі та США, брав участь у міжнародних конференціях та тренінгах у США, Європі та Азії.

Наукова тема – стентування коарктації аорти.

 

Дітківський Ігор Олександрович

Дитячий ендоваскулярний хірург, працює в клініці з 2004 року.

Двічі проходив стажування в клініках Німеччини (University Medical Center Schleswig-Holstein та Heart and Diabetes Center NRWRuhr University of Bochum), брав участь у міжнародних конференціях та тренінгах у США, Європі та Азії.

Наукова тема – ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегодки.

 

Ящук Наталія Сергіївна


Має декілька спеціальностей: ендоваскулярна хірургія, анестезіологія, ехокардіографія.Стаж роботи в дитячій кардіохірургії 7 років. Пройшла стажування в області дитячої анестезіології та інтенсивної терапії в клініках Польщі та США.Волонтер міжнародної організації International children’s heart foundation.

 

Єрмолович Юлія Валентинівна


Працює в інституті Амосова з 2004р. лікарем – анестезіологом відділення хірургічного лікування вроджених вад серця.Має досвід роботи як з новонародженими, так і з людьми похилого віку. Брала участь у конференціях і тренінгах у Європі.Лікар першої категорії.

 

Мазур Олександра Анатоліївна


Займається ультразвуковою діагностикою вроджених та набутих вад серця, ішемічною хворобою серця, патології міокарда у дітей та дорослих більше 15 років.Здійснює ЕхоКГ контроль при проведенні ендоваскулярних операцій.Проходила стажування в клініках Словакії, Австрії, Польщі. Кандидат медичних наук.

 

Коваль Олександра Павлівна


Педіатр, дитячий кардіолог, лікар ультразвукової діагностики. У 2016 році отримала науковий ступінь кандидата медичних наук.Пройшла стажування з дитячої кардіології в клініці La Timone (Франція).Волонтер в міжнародній організації Novick Cardiac Alliance. Зараз Олександра в дикретній відпустці.

 

Мазур Олександра Андріївна


Кардіолог, сімейний лікар. З 2014 по 2016 рік проходила на базі відділення патології аорти інституту клінічну ординатуру з кардіологии, де продовжила працювати після її завершення; з 2017 року перейшла до нашого відділення.Вільно володіє англійською, німецькою та французькою мовами, хотіла б прожити достатньо довго, щоб вивчити всі інші європейські мови.