Наповни Серце Життям

Ми – ініціативна група людей “Наповни Серце Життям”, і ми змінюємо світ навколо себе. Спільно з Українською Біржею Благодійності та БФ “Серця Майбутнього” ми допомагаємо діткам із вродженою вадою серця. Щорічно в Україні більше 4500 дітей народжуються з різними формами вади серця і потребою в операції. Мета даного проекту – врятувати 8 дитячих життів. Всі залучені кошти будуть спрямовані на закупівлю серцевих імплантів – оклюдерів, щоб дітки стали здоровими!

До кризи держава забезпечувала оклюдерами 200 сімей на рік. Зараз (в умовах важкої економічної ситуації) фінансування державою відсутнє… І цього року не закупили жодного імпланта. У всьому світі оклюдери імплантують ендоваскулярних методом. Така операція називається безкровною, тобто проводиться без розрізів, без зупинки серця і навіть без глибокого наркозу, а значить – без ускладнень і наслідків, які викликає кардіо-хірургічне втручання. Ендоваскулярний метод лікування не вимагає довгої, болючою реабілітації. Вже наступного дня дитина відчуває себе абсолютно здоровою. В Україні ця практика існує 15 років. Такі операції проводять в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова безкоштовно. Вартість та тип імпланту залежать від вади, на яку страждає дитина, та наразі становить від 37 000 до 93 625 грн.

Благодійність – це веління серця до безкорисливої допомоги. У наших силах змінювати все на краще!

І ми, кожен з нас може повернути дітям повноцінне, насичене життя, одночасно роблячи величезний внесок у наше спільне майбутнє! Будь-яка допомога – це великий ресурс. І навіть найменший внесок може допомогти врятувати дитяче життя. Приєднуйтесь до нас!

Посилання на проект https://ubb.org.ua/uk/project/1616/

Діти, котрим ми допомогли: 

 

Треба допомога