Наліпку купив – добро з М!КО зробив!

Нова благодійна акція від мережі

на допомогу діткам з вродженими вадами серця ❤

Купуючи благодійні стікерпаки за 20 гривень у мережі закладів “Євразія”, ви робите благодійний внесок на проект, який має на меті придбати медичне обладнання для дитячої ендовоскулярної операційної інституту Амосова
Стікерпак з М!КО – найдобрішим героєм закладу “Євразія”, який любить подорожі, смаколики та робити добро!
Наша мета придбати два дуже важливих апарати до операційної інституту Амосова, у відділення, де проводять Ендовоскулярні операції, де щодня отримують термінову допомогу 4-5 дітей.
На зібрані кошти буде придбано 3 шприцевих насоса та кардіостимулятор.
Шприцевий насос – прилад, який використовуються при внутрішньовенному вливанні, коли необхідна висока точність і безпека для хворого. Пристрій дозволяє відрегулювати швидкість введення потрібної дози препарату за допомогою спеціальної електронної системи, яка в нього вбудована. Електроніка дає змогу ввести ліки декількома способами, в будь-який час.
Кардіостимулятор для тимчасової стимуляції часто використовується для порятунку життя пацієнта, в тому числі як перший етап перед імплантацією. При певних обставинах пацієнт після здійснення тимчасової стимуляції не буде переведений на постійну.
Приєднуйтесь до проекту, відвідуйте “Євразію” та давайте робити добро разом 🥰

Підтримати проект можна також онлайн на сайті

dobro.ua

https://dobro.ua/project/nalipku_kupiv_dobro_z_m_ko_zrobiv/

Завдяки акції нам вдалось придбати: 3 шприцевих насоса, кардіостимулятор, каталку для перевезення маленьких пацієнтів та захисні фартухи для лікарів (вони будуть захищати їх при проведенні операцій, бо використовується дуже сильне ренгтен обладнання, яке шкодить здоров’ю лікаря).
Разом з М!КО зроблена така величезна справа! Дякуємо всім, хто долучився! Дякуємо Євразії за благодійну акцію, яка зовсім скоро буде мати своє продовження.
Щасливі лікарі вже з медичним обладнанням

Треба допомога