Наконечний Сашко

До нашого фонду звернулась мама п’ятнадцятирічного Сашка Наконечного з Вінницької обл. Проходячи медичне обстеження в 2009 році, у дитини виявили вроджену ваду серця – коорктацію аорти. Але, на жаль, у родини не було грошей, щоб приїхати до Києва в НІССХ ім. Амосова і підтвердити цей діагноз. У цьому році Адміністрація охорони здоров’я і відпочинку м. Вінниці виділили кошти родині Наконечних, щоб вони змогли приїхати до Києва на обстеження.

В НІССХ ім. Амосова цей діагноз підтвердили і порекомендували терміново зробити операцію, закрити дефект за допомогою внутрішньосерцевого імпланта (стента), бо ж хлопчик росте, і навантаження на серце посилюються, що може призвести до тяжких наслідків. Проведення операції безкоштовно, але стент (внутрішньосерцевий імплант) на той момент коштував 50 876 грн. Для родини Наконечних – це не реальна сума, яку їм не зібрати за ціле життя. У них багатодітна сім’я, яка проживає в селі у старому глиняному будинку. Мама і тато безробітні, оскільки у селі немає роботи. Родини живе з городу та господарства, яке вони тримають.

Завдяки компанії “Данон” в Україні і компаніям-партнерам, які проводили спільно з БФ “Відкриті серця України” і Українською біржею Благодійності благодійний “Пробіг з вірою в серці 2014” містами України (пробіг був організований на підтримку дітей з хворими сердечками), необхідна сума для Сашка на придбання внутрішньосерцевого імпланта була зібрана.

04.12.14 р. у НІССХ ім. Амосова пройшла успішно операція у Олександра Наконечного, а вже  05.12.14 р. представники компанії “Данон” в Україні приїхали провідати хлопчика. 08.12.14 р. Сашу виписали з клініки абсолютно здоровим! Тепер Наконечний Олександр зможе жити повноцінним життям, не знаючи болю в серці.

Щіро дякуємо компанії “Данон” в Україні, БФ “Відкриті серця України” і Українській Біржі Благодійності за допомогу в зборі коштів для п’ятнадцятирічного хлопчика Олександра. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і милосердя, за готовність простягнути руку допомоги!

Треба допомога