Найкращий подарунок на День народження

Як подарунок на день народження може врятувати чиєсь життя Ми такі щасливі, що нас з кожним днем оточує ще більша кількість добрих людей, які намагаються всіма силами рятувати діток з вродженою вадою серця. У нас новий чарівник – ведучий ТРК “України” – Алексей Суханов, який відмовився від подарунків на своє день народження та закликав всіх друзів врятувати сердечко нашому підопічному Ванюші Черниш.

Вані 6 років і як всі діти, хлопчик готувався піти в перший клас, але проходячи комісію в школу, хлопцеві встановили діагноз: вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. В школу цього року Ваня так і не пішов. Хлопчику дали направлення в школу-інтернат для дітей з вадами серця, але мама живе надією на те, що після операції дитина піде в загальноосвітню школу. Операція потрібна зі встановлення серцевого імпланту (окклюдеру), вона робиться в Амосова безкоштовно. Потрібно тільки придбати сам імплант, який коштує космічну для родини суму.

Але як добре, що в світі так багато добрих та небайдужих людей. І ось добра сила та бажання небайдужих людей зробила таку величезну справу!

Проект Ванічки Черниш зібраний ❤ 62 131 грн!

Це найкращій подарунок на день народження!!

Дякуємо, Олексію, за допомогу та підтримку!

Проект Вані на Українська Біржа Благодійності https://ubb.org.ua/uk/project/2733/.

Треба допомога