Микитчук Ангеліна

Ангелінці 7 місяців, і вона потребує термінової допомоги. Нещодавно у дівчинки виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Але він дуже завеликий для такої крихітки. Ангелінка не набирає вагу, і коли спить, задихається… Ангелінці потрібно терміново встановити внутрішньосерцевий імплант, щоб закрити ваду. Але молода родина не має коштів, щоб придбати оклюдер.

Мамі дівчинки 21 рік, вона в дикретный відпустці і живе в селі зі своїми батьками, татові 23 роки, він студент. Молода родина погодилась робити безкоштовну відкриту операцію на сердечку, щоб тільки життю їх маленького сонечка нічого не загрожувало. Але під час обстеження під лівою ручкою в дівчинки лікарі виявили геонгеому (судини зав’язались у вузол) і вирішили, що робити відкриту операцію дуже небезпечно через ризик виникнення кровотечі. Своїми силами родина змогла зібрати лише 8 000 грн. Також допомогли студенти ІМВ, вони передали 7 600 грн. Але і цього не вистачає, потрібно зібрати ще 59 300 грн. Тому родина Ангелінки звертається за допомогою до всіх небайдужих людей: допоможіть їм врятувати життя Ангелінки, їх маленького сонечка!

Лист від мами:
“Ми самі з Корця Рівненської області, тому нас відправили на обстеження в Рівне. Після консультації кардіолога ми зробили УЗД і виявили, що артерія відкрита на 4,3 мм, тому її потрібно терміново закривати. І тепер ми з донечкою знаходимося в Інституті Амосова. Спочатку нам мали робити безкоштовну відкриту операцію, але після чергового огляду лікарі сказали, що такий метод дуже небезпечний для нас. Тепер нам потрібно ставити дорогий оклюдер (74 900 грн). Для нашої сім’ї така операція не під силу. Я живу з батьками, чоловік ще навчається. Ми не маємо свого житла, а наш місячний дохід – це соціальна допомога на дитину (860 грн), чоловік стипендію не отримує. Завдяки добрим людям нам вдалося зібрати 15 600 грн. А от решту взяти нема звідки. Тому прошу всіх небайдужих людей допомогти нам. Будемо вдячні. Хай Вас Бог береже!”.

ПІБ: Микитчук Ангеліна Олексіївна, 13.10.2016 р.

Місто: Новоград-Волинський, Житомирська обл.

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога