Михальська Віка

Батьки цієї дівчинки сподівалися, що станеться диво, і вада у її сердечку з часом зникне. Проте дива не сталося, і 6-річна Віка досі живе з вродженими вадами – відкритою артеріальною протокою і відкритим овальним вікном. Лікарі б’ють на сполох, адже їх терміново треба лікувати за допомогою оклюдера та спіралі, а їх батьки повинні купити самостійно. Проте їх ціна – непідйомно велика для родини.

Віка – дуже активна і розумна дівчинка, цього року вона збирається піти в 1 клас. Але для того, аби це таки сталося, їй необхідно закрити вади сердечка. Лікарі рекомендують зробити це саме до того, як дитина піде до школи, оскільки хворому сердечку буде важко справлятися з навантаженнями.Окрім Вікусі, в родині є ще одна дитина, мама перебуває у декретній відпустці. Вирішення всіх фінансових питань лягло на плечі тата, тому купити дорогі витратні матеріали можливості просто нема. Своїми силами їм вдалося зібрати 10 000 грн, але до загальної суми ще так багато… В родині Михальських звикли покладатися лише на власні сили, але без нашої з Вами допомоги їм не зібрати всієї суми.

“Ми дуже сподіваємося на Вашу підтримку, адже найбільше щастя для батьків – це здоров’я їх дітей. Допоможіть Вікусі стати здоровою, а нам – щасливими!”, – каже мама дівчинки.

ПІБ: Михальська Вікторія Павлівна, 25.01.2012 р.

Місто: Тернопіль

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога