Мушегян Сергій

У маленького Сергійка Мушегяна вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердньої перегородки. Хлопчику терміново потрібна операція на сердечку по встановленню серцевого імпланта (окклюдера). Операція в Національному інституті ім. Амосова проводиться безкоштовно. Треба тільки купити серцевий імплант. У родини немає коштів оплатити дороговартісну допомогу, яка є єдиним порятунком для їх синочка.

Лист від мами:
“В 8 місяців синочку поставили діагноз “гідроцефальний синдром”. Стоїмо на обліку в невропатолога, приймаємо відповідні ліки. В школі в нас спец група навчання для таких дітей. Він постійно хворіє. В кінці 2011 року мій син переніс операцію в Міській дитячій клінічній лікарні №1 відділення урології в м. Києві. Вада була вроджена, діагноз був один, але коли почали робити операцію, то вияснилось, що в нього лівосторонній обструктивний мегауретрогідронефроз (звужений отвір в мочений міхур, а мочеточник збільшений) робили пластику та новий отвір. На таку операцію пішло багато коштів і сили.

Під час підготовки до оперативного втручання, нас направили в інститут ім. Амосова, де і поставили такий страшний діагноз – вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердньої перетинки. Всі ці роки ми їздили на консультації та надіялися, що отвір в серці закриється. Останнім часом в Сергійка з’явилася задишка і він потребує термінової операції. Ми постійно приймаємо дорогі ліки, та здаємо різні аналізи.

Родиною ми живемо в приватному секторі в місті Hіжині. Я працюю санітаркою в Hіжинському пологовому будинку, а чоловік спеціалістом в управлінні держпродспоживслужби. Зарплатня у нас мінімальна і всі кошти йдуть на дорогі ліки. Мрію, щоб наш синочок був здоровий, тому звертаюсь до Вас за допомогою! Наша родина не в змозі зібрати самостійно таку суму грошей, а життя нашого рідного синочка у загрозі”.

Звертаємось до всіх небайдужих людей: “Врятуйте сердечко Мушегяна Сергійка!”.

ПІБ: Мушегян Сергій Андрійович, 17.07.2008 р.

Місто: Ніжин

Діагноз: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердньої перегородки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога