Мідлік Ангеліна

8-ми річна Ангелінка потребує термінової допомоги! До семи рочків усі вважали дівчинку абсолютно здоровою, вона займалась танцями, футболом, поки не почала швидко втомлюватись. Після здачі проби “Руф’є” педіатр виписала направлення до кардіолога. Зробивши УЗД, батьки почули страшний діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.
Спочатку лікарі радили не турбуватись, а тільки перебувати під наглядом фахівця. Але Ангеліна почала ще частіше хворіти на простудні захворювання та швидко втомлюватись. Після проходження обстеження в НІССХ ім. Амосова лікарі побачили, що за півроку вада збільшилась. Батькам сказали, дефект самостійно не закриється, і порадили його закрити за допомогою оклюдера. Але імплант коштує 74 900 грн.

Ця новина для батьків Ангеліни була дуже неочікуваною, оскільки в глибині душі вони сподівались на “чудо”. Родина своїми силами змогла зібрати тільки 10 000 грн, а от з рештою самостійно їм не впоратись. Мама була змушена звільнитись з роботи, оскільки Ангеліна дуже часто хворіє на простудні захворювання. У тата мінімальна зарплата. Батьки звертаються за допомогою до всіх небайдужих людей допомогти їм дозібрати необхідну суму на внутрішньосерцевий імплант, бо за такий короткий термін батькам самим не впоратися! Давайте разом допоможемо Ангелінці мати здорове сердечко!

ПІБ: Мідлік Ангеліна Вікторівна, 20.03.2009 р.

Місто: Рівне

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога